Wpis z mikrobloga

@biauywilg: Nigdy nie zrozumiem nienawiści do tej kobiety XD Jej zachowanie jest przecież totalnie naturalne i kompletnie zrozumiałe.

Co jest dziwnego w tym, że kobieta nie chciała być z przestępcą, który ją okłamywał i narażał na bezpieczeństwo xD
  • Odpowiedz
@ediz4: @StaraSzopa Jakby nie patrzeć była do tego trochę zmuszona, bo inaczej szlag by trafił jej rodzine. Strasznie płytkie podejście macie do postaci Skyler, która zaraz obok Waltera przeszła największa zmianę w serialu, i była ona totalnie wiarygodna.

Dwie nagrody Emmy nie wzięły się znikąd, bo wg. mnie lepiej tej postaci Anna Gunn zagrać po prostu nie mogła.
  • Odpowiedz
@realbs: A nie sprzątnęła ona czasem swojego kochanka? Oglądałem dawno i nie do końca pamiętam wszystko.

Dwie nagrody Emmy nie wzięły się znikąd, bo wg. mnie lepiej tej postaci Anna Gunn zagrać po prostu nie mogła....

No zgadza się - gra ma wywoływać emocje u widzów i fakt że wielu jej nienawidzi to wielki sukces dla jej postaci.
  • Odpowiedz
@ediz4: Jeśli mam być szczery, to puszczenie się w tej sytuacji też potrafiłbym zrozumieć, kiedy nagle całe małżeństwo się rozpada. Wiadomo, ze był to czynnik, który miał wywołać u widza nienawiść do Skyler, ale to jest sytuacja w która byłbym w stanie uwierzyć, gdyby miała miejsce w rzeczywistości
  • Odpowiedz
@realbs: Słuchaj. Jej postać to przykład wyrachowania - niby chciała być czysta ale pieniądze ją pociągały i sama aby je zatrzymać popełniała przestępstwa a gdy zaczęło się palić przy dupie to zwiała - niewiele się różniła od Waltera. Nie widzę w jej zachowaniu wielu pozytywów. A to że wielu traktuje Waltera jako pozytywną postać to też wielki sukces twórców.
  • Odpowiedz