Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem nienawiści do tej kobiety XD Jej zachowanie jest przecież totalnie naturalne i kompletnie zrozumiałe.

Co jest dziwnego w tym, że kobieta nie chciała być z przestępcą, który ją okłamywał i narażał na bezpieczeństwo xD


@realbs: Ona w pewnym momencie chciala z nim być. Chciala tej kasy, ale chciała by Walter przestał kręcić te interesy. Taka podwójna moralność, do tego zaprezentowala cos niestety bardzo kobiecego, czyli gdy cos
  • Odpowiedz
@realbs: w pełni się zgadzam. Oglądałem kilka lat po premierze i cały czas czekałem co ona wykręci, że jest taka znienawidzona przez społeczeństwo. A tak naprawdę, jak mówisz, jej postać jest bardzo wiarygodna.
  • Odpowiedz
@realbs: Ona jest taką typową housewife w sumie, czyli nic specjalnego sobą nie reprezentuje i nie jest nawet zaprzyjaźniona ze swoim mężem. Taki roszczeniowy pustak po prostu, z ładnym ciałem jedynie. Jej siostra jest dokładnie taka sama, tylko ładniejsza. Ten typ kobiet totalnie odstrasza mnie od małżeństwa. Nawet poruchać taką strach, bo może wrobić cię w dziecko.
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem nienawiści do tej kobiety XD Jej zachowanie jest przecież totalnie naturalne i kompletnie zrozumiałe.

Co jest dziwnego w tym, że kobieta nie chciała być z przestępcą, który ją okłamywał i narażał na bezpieczeństwo xD


@realbs: Jest po prostu w---------a ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@realbs: To chyba działa tak że widz widząc wszystko z perspektywy hajzenberga, widzi jego motywy, co nim kieruje itd, i automatycznie myśli sobie, ''co za suka skyler przecież walt chce dobrze dla nich'', zapominając że to faktycznie wygląda trochę inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 0
Post z demotywatorów wrzucony z watermarkiem wiocha na wykop ( ͡º ͜ʖ͡º) kopiujcepcja
  • Odpowiedz
@realbs: masz rację - poprosiła go tylko o jedno - żeby jej nie okłamywał i od tego czasu nie usłyszała prawdy aż do czasu aż się przyznał że robił to nie dla rodziny ale dla siebie...
  • Odpowiedz
@realbs: Ona była wkurzająca, zanim się dowiedziała wszystkiego. W pierwszym odcinku w jego urodziny robiła mu ręką, jednocześnie licytując aukcję. To było tak słabe, że już mu współczułem od początku.
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur gościu zaczal n-------i produkować bo jest śmiertelnie chory i chce jakoś ogarnąć byt rodzinie. Ona foszek bamboszek za to a chyba laska mało kumata i średnio wie ile kosztuje utrzymanie 2 dzieci w tym jednego niesprawnego całkowicie. Nie widziała wyjścia z sytuacji to puściła sie z szefem. A dalej to nie wiem bo nie oglądałam, wkurzał mnie ten serial
  • Odpowiedz
Co jest dziwnego w tym, że kobieta nie chciała być z przestępcą, który ją okłamywał i narażał na bezpieczeństwo xD


@realbs: Samej w pewnym momencie go wspierając i pomagając w prowadzeniu narkotykowego imperium. No spoko xD.
  • Odpowiedz