Wpis z mikrobloga

@realbs

gościu zaczal n-------i produkować bo jest śmiertelnie chory i chce jakoś ogarnąć byt rodzinie. Ona foszek bamboszek za to a chyba laska mało kumata i średnio wie ile kosztuje utrzymanie 2 dzieci w tym jednego niesprawnego całkowicie.


@biauywilg: to zrozumiałe że to Walt ma być tym fajnym bohaterem, któremu odruchowo ma się kibicować w przygodach, ale to że jest śmiertelnie chory i chce ogarnąć byt rodzinie - powoduje że jej opory moralne, i etyczny sprzeciw, że nie zgadza się na masowe niszczenie wielu ludziom zdrowia i życia za pomocą trucizny którą produkuje jej mąż - uważasz
  • Odpowiedz
@realbs: moze dlatego, ze kazda scena z nia dotyczyla watku rodzinnego, a ten byl nudny i rozciagal serial? Jesli mialbym kiedys obejrzec Breaking Bad jeszcze raz, to tylko pod warunkiem, ze znajde wersje z wycietymi wszystkimi scenami z nia.
  • Odpowiedz
@taki_tam_ktos: Przecież potem wyjaśniłem, że nie miała wyboru, jeśli chciała ratować rodzinę. Przecież nie da się zapomnieć od tak o całym życiu, które się zbudowało z drugim człowiekiem, więc reakcja Skyler jak dla mnie jest naturalna w tej kwestii.
  • Odpowiedz
@lalalajp2_-: Trochę zabawne jest to co piszesz, patrząc na to, że to właśnie wątek rodzinny jest w tym seriali tym głównym i najważniejszym, a nie "hehe, n-------i", no ale spoko xD
  • Odpowiedz
@realbs: dla mnie zdecydowanie bardziej p------a była jej siostra. Kleptomanka, która wszystko o wszystkim wiedziała najlepiej i zawsze w---------a się w nie swoje sprawy. Przy niej Skyler to był czysty RiGCZ.
  • Odpowiedz