Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1354
#niebieskiepaski macajcie sobie jaja

Jakoś tydzień temu zaczęło mnie boleć prawe jajo przy dotyku, wymacałem zgrubienie na powierzchni. Wczoraj wieczorem miałem USG, a dzisiaj rozważam w którym szpitalu poddać się operacji amputacji jądra. Dajcie kilka plusów na odwagę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #medycyna i może trochę #rozowepaski #seks
gazowany_smalec - #niebieskiepaski macajcie sobie jaja

Jakoś tydzień temu zaczęło mn...

źródło: comment_OeAGHcT0h1E7C5A3CSDZmgWFZfpkvgqJ.jpg

Pobierz
  • 118
@p3sman nie, konsultowalem z dwoma urologami przed operacją o nikt nie wspominał o badaniach nasienia. Kolega też miał operowane żylaki i też nie mial badań. Z tego co wyczytalem przy tej dolegliwości nie ma sensu tego robić, chyba że starasz się o dziecko to wtedy jak najbardziej, ta dolegliwość ma wpływ na niepłodność ale nie uszkadza ona trwale zdolności do produkcji plemników- po prostu w skrócie żylaki przyczyniają się do podniesienia temperatury
@gazowany_smalec: powodzenia Kolego. Dwa lata temu miałem bóle jądra. Macalem ale nic nie było. Wizyta u urologa, usg i markery. Wszystko ok. Okazało się że zapalenie prostaty. Siedzący tryb pracy, samochód, stresy, może jakieś zakażenie i promieniowało na jądro. Silne antybiotyki, zmiana trybu życia i jest zdecydowanie lepiej, choć przy stresie i siedzeniu jądro robi się wrażliwe. Były okresy że macałem się co 15 minut. Praca w domu, więc czulem się