Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1354
#niebieskiepaski macajcie sobie jaja

Jakoś tydzień temu zaczęło mnie boleć prawe jajo przy dotyku, wymacałem zgrubienie na powierzchni. Wczoraj wieczorem miałem USG, a dzisiaj rozważam w którym szpitalu poddać się operacji amputacji jądra. Dajcie kilka plusów na odwagę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #medycyna i może trochę #rozowepaski #seks
gazowany_smalec - #niebieskiepaski macajcie sobie jaja

Jakoś tydzień temu zaczęło mn...

źródło: comment_OeAGHcT0h1E7C5A3CSDZmgWFZfpkvgqJ.jpg

Pobierz
  • 118
@gazowany_smalec Zakładam, że takie informacje uzyskałeś (przynajmniej częściowo) od lekarza, niektóre dopiero uzyskasz, ale gdyby nie to: jeśli wczesne stadium i guz poniżej ok 1x1.5cm to raczej bez chemii tylko obserwacja przez ok 2 lata (markery + tomograf + rentgen co ok 3msc) ale to zależy od konkretnego przypadku; pobyt w szpitalu 3 dni; zabieg najczęściej w znieczuleniu od pasa w dół; po zabiegu znieczulenie powinno puścić po kilku godzinach, jednak czasem
@gazowany_smalec Jeśli masz jakieś pytania to pytaj śmiało. Warto rzucić też okiem na forum www.rjforum.pl - można opisać tam swój przypadek i zasięgnąć opinii, jest tam sporo wiedzy i obeznannych ludzi. Doradzą też w kwestii wyboru szpitala, onkologia, ew dalszego leczenia itp.
@gazowany_smalec: Od razu poproś lekarza o hormonalną terapię zastępczą. I testosteron , tylko w zastrzykach, a nie tą pieprzoną maść (lekarze chcą wypisać żel, który okropnie smerdzi) i ogólnie będzie luz - przy wycięciu jądra możesz od razu prosić o protezę(kosztuje około 5-8k, ale warto) i nie będzie różnicy ani w dotyku ani w wyglądzie.,,,nie do odróżnienia, czy masz normalne jądro czy nie.
P.S jak ci się uda załatwić hormonalną terapie
@scottx85 kladziesz sie na kozetce i sciagasz gacie, lekarz bierzw glowice, smaruje zelem i sprawdza pod roznymi katami.
Trwa pare minut maksymalnie, nic nie boli, tylko od zelu jest uczucie chlodu na jajkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)