Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #toyota #kia #pytanie

Pomocne MotoMirki, czy ktoś z was miał może jakieś doświadczenia z segmentem A. Szukam małego, miejskiego samochodu z 5 drzwiami dla bliskiej osoby. Budżet w okolicach 20k. Jakieś opinie na temat Aygo, Kii Picanto lub i10? Jakaś szczególnie wartych uwagi konfiguracja / silnik? A może jakaś inny model warty uwagi? Z góry dzięki za sugestie.
  • 7
@LaudatorLibertatis: Dzięki za odpowiedź. Na pewno przeczytam przed.

@Lethal_Jelly: @Harmideron: W sumie nie pomyślałem o Pandzie. Po za kilkudniowym epizodem z samochodem z wypożyczalni, nie miałem żadnego kontaktu z Fiatami i niestety gdzieś tam z tyłu głowy dalej siedzi mi opinia o Fiatach z przed 15 lat (blacha w UNO). Jak sprawy teraz wyglądają porównując do Toyoty lub Kii?
@gress: nie pamiętam ale chodziło o ilość miejsca i praktyczność, to ze ma większy porządny silnik/lubi gaz i ogólnie popularne auto - tanie naprawy - każdy odkupi potem chętnie.

Kia picanto i skoda citigo także ostatnio są popularne, zawsze możesz iść do salonu i przejechać się na jeździe próbnej za friko (oni się jeszcze cieszą bo mają pule jazd próbnych którą muszą zrobić)