Wpis z mikrobloga

#dziendobry #rozowepaski oraz #niebieskiepaski !

Dziękuję wszystkim za plusowanie i komentowanie moich postów związanych z #pies

ten

ten

i ten

Aktualizacja:

Ostatni post pisałem w sobotę. Opisywałem tam, że piesek jest dość spokojny, śpi większość czasu. Początkowo wziąłem to odpoczynek po chorobie, jak się później okazało było to błędne. W niedziele pojawiły się wymioty oraz zaparcia. Pies zwracał całą treść, która zjadł bez przetrawienia. Masza była na tyle słaba, że nie mogła ustać na łapach. Pojechaliśmy do lecznicy. Weterynarz przeprowadził kilka badań w tym kolonoskopię. Temperatura ciała przekraczała 40 stopni. Wg. lekarza stan jelit jest obecnie dobry, ale przyczyn nie potrafił stwierdzić (°°
Psina dostała pigułki oraz kroplówkę. Właśnie zbieramy się, bo jedziemy znów do lecznicy. Nie wspomniałem jeszcze o braku apetytu oraz niechęci do picia. Co rusz to nowe problemy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeszcze szybkie podsumowanie zrzutki

W sobotę udało nam się przebić 100%

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim wpłacającym. #internet i #wykop ma jednak wielką moc :)

Dziękuję każdemu z osobna, jesteście wielcy!

#czujedobrzeczlowiek

Zrzutka jest cały czas otwarta. Jeśli ktoś chciałby nas jeszcze wesprzeć w walce będziemy bardzo wdzięczni!

Link do zrzutki

#zwierzaczki #zwierzeta #weterynaria #zdrowie
Kaaziiu - #dziendobry #rozowepaski oraz #niebieskiepaski !

Dziękuję wszystkim za p...

źródło: comment_KGOOLnraQK3S2xvbz0RzI2rYnG94fscd.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (209)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Kozak_Lkr @bkwas @caalkiem_nowe03 @kalboy92 @chemical_floyd @Szpurka @pawelek2610 @ArchDelux @JednookiTaboret @Milady88 @ligus82 @Julsowa @jedyna_wolna_nazwa @czemujojetaka @Ginmar @Amiioy @mirko_KroKop @BaRi @Kiwiwi @Leman123 @Kertoipq @dvrkblxxdgxd @Radziox @ztegochlebamakiniebedzie @Ssslave @martuch @czarnykotlet @michau507 @
  • Odpowiedz
@Kaaziiu: na bank wrzucaj jak najwięcej zdjęć raz na jakiś czas - strasznie fajna psina a miło będzie oglądać jak rośnie. I niech rośnie, walczcie tam :)
  • Odpowiedz
@Kaaziiu: Bardzo pozytywna akcja trzymam kciuki za Masze! Swoją drogą to psinka ma jedno niebieskie, drugie brązowe oko czy taki efekt jest od światła/aparatu?
  • Odpowiedz
@Kaaziiu: może to problemy z trzustką? Może musi jeść specjalistyczną karmę. Też miałem kiedyś taką bidę z ulicy, też szczeniaka. Był chory na wszystko, leczenie trwało rok. Zróbcie mu pełny profil z krwi, wszystkie narządy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kaaziiu: jestem całym sercem z wami i z tym małym kundlem, mam nadzieje że wrzucisz ja jakiś czas foty jak wyrósła na wielgaśnego, zdrowego psiura. A teraz jedyne co pozostaje to wspierać i życzyć zdrowia malcowi, myśle że profesjonalna opieka zrobi swoje i wyzdrowieje :) czekamy na dalsze info
  • Odpowiedz
@bkwas: dzięki, mamy nadzieję, że w końcu wyjdzie na prostą

@mtkc: dziękuję, będzie jej u nas bardzo dobrze

@Keepor: jedno oko ma brązowe, a drugie niebiesko-zielone

@Vekkja: jesteśmy tego świadomi :)

@Stalowa_Figura: również czekam na moment, aż będę mógł przekazać te wieści

@Vittel: wygrała z parwo, teraz przechodzi przez efekty pochorobowe, całe jelita ma wykoszone ;/

@Maaska: dziękuję!

@FHA96: cholernie mi jej szkoda, bo
  • Odpowiedz