Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? oglądam "szczęście nie zna wagi", laska wyglada jak #!$%@? skrzyżowanie tankowca ze średniej wielkości dzikiem (200kg),jakiś typ ją nazwał wielorybem, a ci sie na niego rzucają jak tak moze xD nie wspominając że mówią jej ze jest piękna. Jeszcze twierdzi że bycie otyłym moze byc zdrowe xD I TRZEBA ZAAKCEPTOWAĆ.

#bekazgrubasow #grubasy #logikarozowychpaskow #bialorycerstwo #stulejacontent
Pobierz
źródło: comment_iRINQdLi4AXCYLOpvnxwzlBzdzrJ2EAF.jpg
  • 112
bo ktoś śmiał zmotywować cię do ruszenia dupy

@Czarzy: Ale ktoś mógłby chcieć po prostu być gruby i woli sobie dużo i niezdrowo zjeść, na #!$%@? się do ludzi #!$%@?ć. Nie koniecznie trzeba umrzeć zdrowszym. Oczywiście grubasy są łatwym celem dla zakompleksionych zjebów potrzebujących sposobu do podreperowania ego.
@Czarzy: nie za bardzo lubię takie osobiste historie ale życie nie jest czarno-białe. Wpadłam w głęboką depresję po urodzeniu martwego dziecka. Z depresji wyszło zajadanie nieszczęścia. Z zajadania otyłość. Zdecydowanie bardziej wolałabym, żeby ktoś w tamtym czasie podszedł do mnie ze zwykłą ludzką życzliwością niż obrażaniem. Wyszłam z tego, i z depresji i z otyłości. Jednak na duszy pozostają takie same blizny jak na ciele.
@TadzioNorek: nie szanuję grubasów. Ludzie otyli z powodu schorzeń to zdecydowana mniejszość, a prawie każdy grubas tłumaczy się właśnie w ten sposób, ale nawet wtedy często może po prostu wziąć/zmienić leki i waga da opanować. Chyba tylko leki sterydowe robią, że człowiek puchnie nie do opanowania. Jak ktoś jest kurduplem, to nic z tym nie zrobi, ale grubi ludzie to z reguły po prostu ludzie ze słabym charakterem.
Moim zdaniem, ciśnięcie
@bigos555 grubasy, patyczaki, ludzie z odstającymi uszami, ludzie z trądzikiem itd - witamy w życiu! Tylko dlaczego akurat tylko ta pierwsza grupa otrzymuje tyle zainteresowania i empatii, a inni nie? Otyłość jest groźniejsza dla zdrowia niż odstające uszy.

@helga-von-klusken takie jest życie. Każdy ma swoje demony. Każdy próbuje sobie z nimi radzić i żyć. Ty przynajmniej wiesz za co Cię ktoś obraził, i zwalczyłaś przyczynę co wyszło Ci w sumie na zdrowie.
To że ktoś jest niski tez nie znaczy ze wolno mu ubliżać, a taka osoba nie ma możliwości tego zmienic

@TadzioNorek:
Najlepsze jest to, ze jest PRZYZWOLENIE (i bak kary) za wyśmiewanie z niskiego wzrostu, na co nie masz wpływu.
Natomiast w PL już robi się powoli to co w USA, że jakakolwiek uwaga na temat wagi (nie musi być nawet mega pocisk), to już masz oskarżenia na poziomie rasizm, homfobia
No dobra a co z ludźmi którzy od dziecka mają taką budowę? Tzn znam i facetów i kobiety które od małego byli więksi, szerokie barki, szersza miednica, więcej mięśni ale i więcej tłuszczu co ogólnie daje obraz większej objętości. I tacy bez względu na redukcję - zawsze będą więksi bo taka struktura ciała.