Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? oglądam "szczęście nie zna wagi", laska wyglada jak #!$%@? skrzyżowanie tankowca ze średniej wielkości dzikiem (200kg),jakiś typ ją nazwał wielorybem, a ci sie na niego rzucają jak tak moze xD nie wspominając że mówią jej ze jest piękna. Jeszcze twierdzi że bycie otyłym moze byc zdrowe xD I TRZEBA ZAAKCEPTOWAĆ.

#bekazgrubasow #grubasy #logikarozowychpaskow #bialorycerstwo #stulejacontent
Pobierz
źródło: comment_iRINQdLi4AXCYLOpvnxwzlBzdzrJ2EAF.jpg
  • 112
@TadzioNorek: Ktoś tu też niedawno wrzucił zdjęcie modelek plus size w tvn. Przecież one wszystkie po redukcji byłyby 9/10. Mogłyby przebierać chadów jak ulęgałki. Ale one wolą robić z siebie pośmiewisko w mediach i poświęcać tydzień na znalezienie spodni w rozmiarze.
@TadzioNorek: Kto ci typie każe cokolwiek akceptować? xD Normalny człowiek ma w dupie tuszę czy wzrost obcych ludzi i nie widzi w tym powodu do ubliżania komukolwiek. Grubi ludzie istnieją, dlaczego mają czuć się źle? Dobrze dla niej jeśli jest zadowolona. Kogo obchodzi czy jakiemuś randomowi z wykopu się takie laski nie podobają? xD

Ten wpis to zdecydowanie gorszy rak niż ten program:

PATRZCIE JAKI GRUBAS I JESZCZE ZADOWOLONA ZAMIAST MIEĆ
to, że ktoś jest gruby nie znaczy, że można mu ubliżać


@Madlajn: niby dlaczego? Można narkomanowi powiedzieć, że jest #!$%@? ćpunem, można i spaślakowi że jest spaślakiem. Jedno i drugie ma podobny wpływ na zdrowie i jedna i druga grupa mówi że jest szczęśliwa z tego powodu
przed 2 laty ważyłam 90 kilo przy 160 cm. Obecnie ważę 60. Przyznam szczerze: to co mnie zmotywowało do walki z nadwagą to brutalna i bardzo obraźliwa opinia na mój temat wypowiedziana prosto w twarz. Tylko że kilogramy zeszły a tamto upokorzenia pamiętam do dzisiaj. I do dzisiaj tak samo boli.


@helga-von-klusken: Wiadomo że takie chamskie teksty mogą długo boleć, ale z drugiej strony ten "cham" nieświadomie uratował ci zdrowie a
@Madlajn

to, że ktoś jest gruby nie znaczy, że można mu ubliżać


Zgadza się. Nie znam jej wnętrza, ale wygląda, jak upasiona locha. Jej osobowość nie jest przedmiotem moich spostrzeżeń.
@savanna Gość stwierdził fakty i tyle. Idealny świat nie istnieje. W realnym świecie ludzie są różni, widać tej kobiecie docinki o tym, że jest gruba nie powinny przeszkadzają bo sama się do takiego stanu doprowadziła. Tak samo ten wylew modelek plus size, tak jak napisałem ludzie są różni i rynek pozwala na zaspokojenie każdej potrzeby ale propagowanie tego jako zdrowy tryb życia i akceptacja samego siebie to gruba przesada.
@helga-von-klusken nie bądź już taka delikatna, nic ci nie będzie, nie jesteś tą samą osobą co kilkanaście kilo temu a dalej wielki ból świata bo ktoś śmiał zmotywować cię do ruszenia dupy

Zapewniam cię że większość ludzi docenia takie przemiany i nawet osoba która cię wtedy obraziła jakby zobaczyła teraz jak wyglądasz to jest w stanie odszczekac swoje słowa. Wielce urażona dziewoja bo ktoś nazwał rzeczy po imieniu, pomyśl o ludziach latami