Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? oglądam "szczęście nie zna wagi", laska wyglada jak #!$%@? skrzyżowanie tankowca ze średniej wielkości dzikiem (200kg),jakiś typ ją nazwał wielorybem, a ci sie na niego rzucają jak tak moze xD nie wspominając że mówią jej ze jest piękna. Jeszcze twierdzi że bycie otyłym moze byc zdrowe xD I TRZEBA ZAAKCEPTOWAĆ.

#bekazgrubasow #grubasy #logikarozowychpaskow #bialorycerstwo #stulejacontent
Pobierz
źródło: comment_iRINQdLi4AXCYLOpvnxwzlBzdzrJ2EAF.jpg
  • 112
@TadzioNorek: to, że ktoś jest gruby nie znaczy, że można mu ubliżać

@Madlajn: to komu można ubliżać i będzie to ok? poważnie pytam


@luke3: wam serio trzeba tłumaczyć oczywistości na poziomie przedszkola że 2+2=4 ?

uwaga, nie powinno się ubliżać ludziom chudym
uwaga, nie powinno się ubliżać ludziom niskim
uwaga, nie powinno się ubliżać ludziom grubym

teraz jaśniej?
czy jeszcze nie, to postaram się wymyślić coś prostszego
@spere: najpierw, że nie można teraz, że się "nie powinno"? coś zmieniasz zeznania.
Skoro napisałeś, że nie można ubliżać akurat grubym to wynika z tego, że komuś jednak można inaczej po co wymieniać jedną grupę, więc skoro można komuś to dlaczego nie grubym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najpierw, że nie można teraz, że się "nie powinno"? coś zmieniasz zeznania.


@luke3: nie zmieniam, bo to jest mój pierwszy komentarz w tym wpisie

Skoro napisałeś, że nie można ubliżać akurat grubym to wynika z tego, że komuś jednak można inaczej po co wymieniać jedną grupę, więc skoro można komuś to dlaczego nie grubym?


@luke3: skoro napisałem że auta marki Audi są fajne - to wynika z tego że auta
@TadzioNorek: Amerykański wymysł:
https://www.google.com/search?q=gat+acceptance&oq=gat+acceptance&aqs=chrome..69i57.3271j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Nie twierdzę że obrażanie ludzi to dobry pomysł ale i promowanie takiego stylu życia to nie dobry pomysł.
Każdy lekarz potwierdzi że nadmierna otyłość nie jest zbyt zdrowa dla organizmu i żadne kwiki o akceptacji tego nie zmienią. Są ludzie ważący po kilkaset kilo, nie są wstanie iść o własnych siłach do zasranego kibla ani się umyć.
Nikt mi nie wmówi że powinno się to akceptować bo
Tylko dlaczego akurat tylko ta pierwsza grupa otrzymuje tyle zainteresowania i empatii,


@Czarzy: Empati? Chyba wylewu nienawiści. A to dlatego, że jest ogólne przyzwolenie na atakowanie grubasów, w przeciwieństwie do wielu innych grup. Stąd wszelkiej maści frustraci, jak widać po komentarzach, mogą dać upust swojej frustracji. Pozwala to się im poczuć przynależnymi do tej właściwej, lepszej grupy ludzi

Otyłość jest groźniejsza dla zdrowia

Nie ma żadnego obowiązku aby żyć zdrowo. Można
@27er otyłość to jest chyba największa choroba cywilizacyjna. Ostatnio byłem w aqua parku i trudno mi było znaleźć chociaż jedną osobę 30+ która nie wygląda jak prosiak na ubój. Nawet dzieci grube jak beczka, choć na szczęście nie wszystkie.

Sprzyja temu adaptacja turbo konsumpcyjnego modelu życia w naszych miastach. Coraz bliżej nam do USA gdzie oni nawet 200 metrow na piechotę nie podejdą tylko wszędzie jadą autem. Polskie miasta są też coraz
otyłość to jest chyba największa choroba cywilizacyjna.

@Antorus:
Chorobą jest stan, ale wpędzanie się w niego to nie jest żadna choroba w 99% przypadków. Określanie tego chorobą, mam wrażenie, że zdejmuje z tych osób wiele starania o swoje zdrowie, bo
chory".
A przeciez gdyby mówiono jasno, że takie osoby to ZWYKŁE SMIERDZĄCE LENIE, to moze częśc z nich by się wzięła za siebie. Jaa nie mówię o wytykaniu palcami na ulicach,