Wpis z mikrobloga

Wykop to śmieszne miejsce czasami

- Ktoś zakłada o Tobie wątek jaki to kijowy jesteś z wulgaryzmami inwektywami
- Śmieje się z Twojego 1 RM siadu, gdzie zabrało 5-10 cm dupy niżej
- Patrzy w profil w profil osoby, która Cię wyzywa
- Jest na SAA
- Trenuje dłużej od Ciebie
- Ma większą wagę od Ciebie
- We wpisie sprzed miesiąca pisze, ze robi 5x5x100 kg i 4x10x65 kg martwy ciąg
- We wpisie sprzed 3 tygodni pisze, ze siada 6x170 kg
- We wpisie sprzed 1 dnia pisze, że usiądzie 240 kg
- Jak tu traktować kogoś poważnie
- Beka w cholerę
- No profit

(Wiadomo, że powyższa osoba prawdopodobnie z totalnie każdą rzeczą kłamie chyba oprócz SAA i tego 65-100 kg w MC xD)

Swoją drogą ciekawi mnie ile ja powinienem siadać z 2,5 roku stażu biorąc pod uwagę, ze 2 lata byłem na minusie kalorycznym, nie ćwiczyłem trójbojowo i jestem #!$%@? zdrowotnie od A do Z +30 latkiem amatorem, który miał pół roku temu 69 kg wagi własnej, na dodatek jak debil, bo nie ma jaj i strzykawek się boi natural. ʕʔ. Pewnie 350 kg ATG ( )

Ja zachęcam każdego hejtera do dawania czy to własnych liftów czy wyglądu formy (w zależności na co stawia). Zapewne wszyscy by się fajnie przy tym bawili. ʕʔ

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #gownowpis #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Wykop to śmieszne miejsce czasami

- Ktoś zakłada o Tobie wątek jaki to ...
źródło: comment_WS58Syguvo0eTOWJfSLuQSyxJ5j81EK2.jpg
  • 21
@Kasahara: W ogóle ja mam beke z tych ludzi co z tego tagu biją bardzo ogromne ilości soku (np. 2 gram tygodniowo), a nie wstawili jeszcze żadnej fotki swojej. Przecież przy takiej dawce soku to gość powinien mieć już prawie idealną sylwetkę i na 100% miałby się czym pochwalić, a tak to spada jego wiarygodność.
@Kasahara: Problem nie dotyczy tylko tego tagu i tej dziedziny, a całego internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczególnie, gdy w jakiejś dziedzinie posiadasz merytoryczną wiedzę, doświadczenie i osiągnięcia, które możesz jeszcze poprzeć dowodami sporej części ludzi po prostu pęka dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kasahara przecież otwarcie mówisz o sponsorach, nie ukrywasz brania mocniejszych rzeczy, nie ma się do czego doczepić. Póki przekaz jest w formie patrz jakie to proste, zamiast zobacz jaki jestem mądry to jest to jedynie zawiść cebulaków. Może kasa, może parcie na szkło i już ból dupy. Takie polskie ))¯_(ツ)_/¯