Wpis z mikrobloga

@mwmichal szerokości życzę, w miare rozsądne wozidełko. Ja mam już trzeci rok i nie jest źle ale szału niema. Co do podłokietnika to na allegro są oryginalne używki co jakiś czas za nie dużą kasę. Montaż jest śmieszny cztery śrubki wkręcasz i po sprawie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mwmichal: ej, ale ja jestem zza sosnowieckiej granicy, wiem co to DTŚ xD
Niemniej szacun, ja jako mąż nie jestem w stanie swojej żonie zaoferować do jazdy nic innego, jak 19-letnią octavie xD. A to i tak dopiero jak kupie motur a ona zda na prawko.
Z resztą, Fabia to takie auto, że jeszcze sama będzie je naprawiać, jeśli będzie uparta i zacięta, właściwie wszystkie skody robi się prosto. Chyba, że
@buczubuczu: ja bym się nie przyznawał do Sosnowca ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak w sumie to ja ujeżdżam fabie co mamy w rodzinie od 2004 więc u nas jest odwrotnie - różowa w nowym a ja w trupku (przekoloryzowuję - tak źle nie jest, lubię to auto nawet mimo, że na początku byłem sceptyczny, ale dali mi je za darmo to nie narzekam).
@mwmichal:

Fajne autko. Sam nie mam, ale czasem jeżdżę Fabia 2018 mojej mamy. Ideał do miasta i na krótkie wypady na prowincję.

Turbina nawet w trzycylindrowym 1.0 to fajna sprawa, startując spod świateł zostawiasz w tyle wlascicieli "marek premium" z dizlami z 2005 roku.

Jedyna wada? Na autostradzie nie poszalejesz.
@bociek111: mozesz dodac radio, klime automatyczną, moze przyciski na kierownicy. Wiec pepiki nigdzie nie poszli do przodu, tak samo jak inni producenci. Te auto ma być tanie i dla osob mało wymagających i do tego proste. Czyli dla emeryta polskiego lub handlowca.
@jaroslaw_madry:

Napisalem, że jest szybsze?

Napisałem, że ma dynamiczny start. Rozwijajac mysl,startujac od zera, na bardzo krótkim dystansie przegonisz wlasiciela takiego dizla, co ma znaczenie głównie w mieście, na przyklad przy dwóch niedalekich od siebie odcinkach świateł. Oczywiście wszystko zależy też co to za dizel.