Wpis z mikrobloga

@Ritycho: normalna cena na Śląsku, nawet nie wiem czy nie drożej niż na zwykłych stacjach bo np. benzynę mieli 10gr droższą (stacja przy drodze ekspresowej).

@RevulsioN: nie chcieliśmy LPG, a nawet jakbyśmy chcieli to braliśmy to co stało w salonie bo po pierwsze taniej a po drugie czas oczekiwania to 3 dni a nie 3 miesiące :D

@tellet: muszę Cię rozczarować - stalówki są tylko na zimę xD

@
@Shatter: no jak to ma być robione porządnie to wyjdzie Cię to więcej niż nowe auto, chyba że remont kapitalny to wymiana oleju i klocków xD. Plus za 10-15 lat ta skoda będzie miała właśnie 10-15 lat a super sedan 25. Serio uważasz, że wydanie większej kasy na sedana premium ma jakikolwiek sens?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mwmichal: nie przejmuj się specami, co płaczą o markę premjóm i skode, sami pewnie się srają o naprawę, że im nie starczy i że znowu się hurr durr psuje, śfagier zrób po taniości bo złodzieje takie drogie te części robio.
Skoda jest łatwa w naprawie, do miasta 1.0 75 to i tak wystarczy, na trasę to za mało, ale jak różowa ma tylko generować korki w mieście, to spoko.
Chociaż mnie
@buczubuczu: jednoślad odpada, codzienny dojazd do pracy to glownie 25km DTŚ (taka jakby ekspresówka na Śląsku lecąca przez Metropolię), zwyczajnie bałbym się jakby miała tak jeździć np. przy oblodzeniu jezdni gdy inni potrafią cisnąć 120km/h. Zresztą jeśli się uda nam to planujemy mieć tylko to jedno auto za kilka lat.

@Shatter: IMO zarówno 15 letnia fabia jak i 25 letni passat to średni pomysł. Ale przynajmniej taka fabia ma sznase
@Ritycho: z ciekawości sprawdziłem dzisiaj rano - w Gliwicach na osiedlu (a więc bez podatku od drogi ekspresowej obok) LPG po 2,08zł. W Katowicach będzie pewnie 2,03 bo zawsze mają te kilka gr taniej xD

@krolwsi: dziękuję ()
@mwmichal bardzo fajne autko dobry małż z Ciebie :3

Ja na początku trochę cykałam się jeździć żeby nic nie zepsuć a parkowanie i czy ktoś mi auta nie zarysuje dawało w kość


Ciekawe czy Twoją różowa też tak bedzie miała
@nama: narzeczony ;).

@JanTadeusz: nie ja kupiłem tylko kupiliśmy wspólnie. Po pierwsze nie zarysuje bo jeździ normalnie, a po drugie nawet jak zarysuje to ona będzie nad tym pewnie ubolewać bo dla mnie to jakiegoś wielkiego znaczenia nie ma o ile rysa nie jest duża :).
@mwmichal no to gratki o witam w klubie narzeczeństwa ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS ja idę o zakład że pewnie przyszłe autko Twoją kobieta będzie chciała szybsze. Ja mam 120 kucy i kolejne na bank chcę mocniejsze (chociaż i tym mi się bardzo dobrze jeździ) .