Wpis z mikrobloga

@jaroslaw_madry: co Cię tak boli w tych skodach. Za wszelką cenę chcesz każdemu udowodnić że to gówno. Do tego, wrzucasz zdjęcie najtańszej wersji gdzie nie ma nic i uważasz, że tym coś udowodnisz.

@Ritycho: Śląsk zawsze miał najtańsze paliwo, nie wiem dlaczego tak to wygląda
@mwmichal: co mnie tak boli? Wyobraź sobie, że interesujesz się jakąś dziedziną i widzisz jak ludzie chwalą się swoim zakupem, który ma słabe parametry, jest tandetny i do tego jeszcze drogi. Po prostu z mojej strony to zupełnie nietrafiony wybór. To tak jakbyś komuś doradzał, że nie kupuje się nowego laptopa za tysiąc złoty, tak samo uważam, że nie kupuje się nowego auta za 40-50 tys. Sprawdzałem twoją wersję, od tej
@mwmichal: przepraszam, mam nadzieję, że nikomu nie popsułem radości z nowego auta. Po prostu dla mnie taki zakup (dopóki nie masz już co robić z pieniędzmi) jest zupełnie nieopłacalny. Te auto jest na tyle proste, że możesz spokojnie kupić używany samochód tej samej klasy wiedząc, że w razie awarii, koszty napraw są na minimalnym poziomie. Dalej, nie kupowałbym samochodu na 10-15 lat. To nie żona. A co kupiłbym? Ja kupiłbym stare