Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mwmichal: miała już jakieś doświadczenie z innymi autami czy dopiero co zdała i to auto jest polem testowym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RevulsioN: silnik 1.0 MPI 75KM - auto ma jeździć cały czas w mieście więc dopłata do mocniejszego silnika nam się nie uśmiechała. Wersja wyposażenia to Ambition z pakietami Comfort, Premium i Sunset. Do tego wzięliśmy normalne koło zapasowe zamiast zestawu naprawczego i przedłużyliśmy gwarancję do 4 lat. Chciałem jeszcze brać podlokietnik, ale o ile cena fabrycznego to znośne 500zl to już dołożenie go w salonie kosztuje 1500zl więc to za
  • Odpowiedz
1.0 MPI 75KM


@mwmichal: Nie było może wersji z LPG? Moja Małżonka miała Fabię 1.4 MPI i w mieście spalanie było średnio na poziomie 9-10 litrów...

Tak, czy inaczej jeszcze raz gratulacje z okazji zakupu. Mam nadzieję, że macie ASO wykupione, bo niestety w naszym cudownym państwie dużo ludzi boli nowe auta i czasami znikąd pojawiają się rysy na karoserii..
  • Odpowiedz
@mwmichal: no popatrz a moja matka ma odwrotnie, nie chce fabii a chce corsę. Wg mnie corsa troche nowocześniej wyglada. Ciezko by mi bylo sie zdecydowac osobiście ((oo))
  • Odpowiedz
@mwmichal: Widzę że prawilnie dla różowego (i dla innych, którzy nie lubią się p-------ć z krawężnikami czy tymi śmiesznymi "nowoczesnymi garbami") stalówki zamiast alusów. Szanuję, bo w razie czego młotek w rękę i wyklepiesz :D
  • Odpowiedz
@mwmichal: Za podłokietnikiem zatęsknisz, albo różowa :) Zastanów się żeby go dołożyć, kup oryginalny i załóż sam, podejrzewam że się da samemu bo tunel raczej się nie różni,
  • Odpowiedz
  • 1
@mwmichal Looo panie 1.0mpi to diobeł jest i jeszcze czerwony, nie żartuję, jak wsiadlem pierwszy raz to lekkie zdziwko że przy tylu koniach to tak idzie
  • Odpowiedz
Gratulacje i oby służyło. Nowe najlepsze. Uważaj na latające parasole ogrodowe, bo mnie pozbawiły auta na dwa miesiące, dwa miesiące po zakupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz