Wpis z mikrobloga

Od czasu jak zmieniłem śniadania, czuję się znacznie lepiej przez resztę dnia :) Wcześniej piłem tylko szejka ~800-1000kcal i potem robiłem trening. Ale te szejki zbrzydły mi okrutnie. teraz zamieniłem to na śniadania w poniższym stylu, i nie sądziłem że będzie aż tak pozytywna zmiana w samopoczuciu jak i jakości treningu

~2000kcal 105b/90t/200ww

Nie widać tylko 50g wpc, które popijam w trakcie przygotowywania takiego śniadania.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Od czasu jak zmieniłem śniadania, czuję się znacznie lepiej przez reszt...

źródło: comment_TEPh3aEAX1Ik8rb1E0WduuUBzrx3CMHm.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: To też zależy co dla kogo oznacza syf. Dla niektórych u Ciebie na śniadanie oprócz jajek i boczku będzie sam syf tzn. pączki, bułka, kiełbasy. A już dla innych kiełbasa to będzie samo zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie ma to jak zjeść na śniadanie to co normalny człowiek w piątek / sobotę czasem zje wieczorem w ramach cheatu aż nie może się ruszać
  • Odpowiedz
wrzuć coś z treningów bo tęsknimy wszyscy


@Kwiatuszek_Mateuszek: Nie ma czego wrzucać, całą "taktykę" treningową zmieniłem, nie napalam się, nie nakręcam się, podchodzę do 1RM na luzie, bez emocji, więc "show" mniej, i wszystkie wyniki 10-15kg w dół :P Ale za to ciskam asysty jak gupi :)
  • Odpowiedz
nie ma to jak zjeść na śniadanie to co normalny człowiek w piątek / sobotę czasem zje wieczorem w ramach cheatu aż nie może się ruszać


@FeC7800: No a po ~4h trzeba znowu jeść (ʘʘ)
  • Odpowiedz
tak z ciekawości, zdarzyła Ci się kiedyś przerwa od treningów nie spowodowana siłą wyższą? (Praca,wyjazd,choroba,hiper zakwasy oto)


@Kwiatuszek_Mateuszek: nie spowodowana siłą wyższą - Nie :) To znaczy w poprzednim roku z 3 razy (musiałbym dokładnie sprawdzić) zdarzyło mi się zrobić ~tygodniowe przerwy, bo naprawdę ostro z treningami pojechałem, czułem się jak gówno i myślałem że organizm potrzebuje takiej przerwy... Ale myliłem się heh, teraz wiem że robienie przerw NIE MA SENSU
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: o #!$%@? diabel! Rozumiem, ze 300g bialka dziennie to standard?
W sumie latwiej mi sobie wyobrazic pochlanianie 300-400g bialka przy diecie 4000-5000 kcal, ale to by chyba byla dieta na redukcje xD.
  • Odpowiedz