Wpis z mikrobloga

Od czasu jak zmieniłem śniadania, czuję się znacznie lepiej przez resztę dnia :) Wcześniej piłem tylko szejka ~800-1000kcal i potem robiłem trening. Ale te szejki zbrzydły mi okrutnie. teraz zamieniłem to na śniadania w poniższym stylu, i nie sądziłem że będzie aż tak pozytywna zmiana w samopoczuciu jak i jakości treningu

~2000kcal 105b/90t/200ww

Nie widać tylko 50g wpc, które popijam w trakcie przygotowywania takiego śniadania.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Od czasu jak zmieniłem śniadania, czuję się znacznie lepiej przez reszt...

źródło: comment_TEPh3aEAX1Ik8rb1E0WduuUBzrx3CMHm.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: to już końcówka, dla mnie warto było :D z ~76kg do 66 zostawiając za sobą praktycznie sam tłuszcz. Samopoczucie dużo lepsze, sylwetka też i nie męczy mnie wchodzenie na 4 piętro do siebie
  • Odpowiedz
@uytx: mam dokladnie to samo, chociaz jestem na poczatku redukcji. Najgorsze jest to, ze to zmeczenie po wejsciu na 4 pietro to nie zart...
  • Odpowiedz
~76kg do 66

i nie męczy mnie wchodzenie na 4 piętro do siebie


@uytx: masz 50 lat? xD

@IntruderXXL: kiedys pisales w jaki sposob robic wyciskanie francuskie sztanga lezac pod katem zwiekszania sily w WL, ale nie moge tego posta znalezc. Napiszesz jak to robic?
  • Odpowiedz
@alegoraco: Coś takiego pisałem odnośnie tego ćwiczenia.

Oczywiście nie słuchamy trenerów wiecznych teoretyków, którzy radzą opuszczać za głowę, ograniczać ruch łokci w przód, i trzymać ręce cały czas pod kątem lol. Jeżeli chcemy wzmocnić triceps i aby to ćwiczenie miała przełożenie na ławkę, to pozwalamy łokciom się poruszać i opuszczamy, do czoła (łatwo), nosa (trudno), szczęki/gardła (bardzo trudno). A jeżeli pojawia się przy tym ostry ból łokci, to oznacza że macie
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: o wlasnie o ten post chodzilo.
Dziwna sprawa. Dzisiaj robilem pierwszy raz to cwiczenie, i w trakcie robienie zaczal bolec mnie biceps w prawej rece (przy stawie lokciowym) i potem przedramie (od strony lokcia po prawej stronie kosci) - nie dalem rady dokonczyc ostatniej serii, wczesniej ciskalem wyciskanie francuskie hantlem w staniu.
Teraz jak uciskam w tym miejscu to nic nie czuje wiec wydaje mi sie, ze po prostu miesien
  • Odpowiedz