Wpis z mikrobloga

Od czasu jak zmieniłem śniadania, czuję się znacznie lepiej przez resztę dnia :) Wcześniej piłem tylko szejka ~800-1000kcal i potem robiłem trening. Ale te szejki zbrzydły mi okrutnie. teraz zamieniłem to na śniadania w poniższym stylu, i nie sądziłem że będzie aż tak pozytywna zmiana w samopoczuciu jak i jakości treningu

~2000kcal 105b/90t/200ww

Nie widać tylko 50g wpc, które popijam w trakcie przygotowywania takiego śniadania.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Od czasu jak zmieniłem śniadania, czuję się znacznie lepiej przez reszt...

źródło: comment_TEPh3aEAX1Ik8rb1E0WduuUBzrx3CMHm.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Ja nie przepadam za takimi slodkimi rzeczami w duzych ilosciach. Chociaz moze tak dzis mowie, bo dzis moj caly dzien to bulka slodka, 3 czy 4 paczki i dopiero w miare normalny obiad XDD I po prostu sie przejadlo. Jestem od wrzesnia na masie i to jest zarabiste. Do tego jestem zdecydowanie stworzony. Redukcja to dla mnie meka. Szkoda, ze uwazam ja za konieczna. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Jestem od wrzesnia na masie i to jest zarabiste


@DywanTv: Tak Ci się tylko wydaje :) Do pewnego poziomu jest fajnie, potem żarcie staje się problemem. Powiem tak prawie każdy da radę zjeść te 6000-7000kcal danego dnia.. Ale jedz tyle CODZIENNIE, przez dłuugiiii czas, to zobaczysz jak to potrafi #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Zdaje sobie sprawie kiedy jem te moje ze 4000 kcal. Ale wedlug mnie wszystko zalezy do tego cos sie je. Ja nie gotuje, bo jesetem gowniak jeszcze. Jak czasem mama zrobi cos malo kalorycznego, to bywa ciezko. Najgorzej, ze to sie czuje na nastepnym treningu. Nawet dzien po.
  • Odpowiedz
i #!$%@? same clean food


@johnmorra: Ja zachowuje stosunek 80/20 czyste żarcie/syf.

Ale swoją drogą polecam posłuchać jak taki Shawn czy inni zbudowali swoją masę i jak się odżywiali wcześniej :D Tam czystego żarcia za wiele nie było.
  • Odpowiedz