Wpis z mikrobloga

#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm

Dzień dobry,

W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.

Słucham z last.fm - Notowanie: 570 - 18 lutego 2024
♪┌|∵|

Doskonale wiecie co robić, ale dla przypomnienia ;)

1. Wejść tutaj: http://tapmusic.net/lastfm lub tutaj: http://www.nsfcd.com/lastfm lub https://lastcollage.io/,
2. Wpisać swoją nazwę użytkownika w serwisie last.fm.
3. Następnie wybrać "7 days", gdyż zestawienie będzie z ostatnich 7 dni.
4. Następnie wybrać rozmiar "3x3", co wygeneruje obrazek z 9tką najczęściej słuchanych albumów.
5. Poniżej (lub po kliknięciu na "Advanced Features") można zaznaczyć: "Display album/artist captions" oraz (opcjonalnie) "Display playcount".
6. Kliknąć w guzik "Submit" aby wygenerować grafikę, która zawierać będzie nazwy artystów, tytuły albumów oraz (opcjonalnie) liczbę odsłuchań utworów zawartych na poszczególnych albumach danego artysty.
7. Zapisać obrazek lub skopiować jego adres i dodać poniżej (w komentarzu) jako załączone zdjęcie do komentarza (ikona aparatu fotograficznego).
  • 49
@Patiomkin: molestowanie i ubezwłasnowolnienie, którymi jak sama twierdzi parał się jej kolega z zespołu, to uczciwa cena za świetną muzykę, której nam wspólnie dostarczali. Przesluchalem pierwszy raz jej solowy album i raczej powrotów nie będzie.

@zielonawrona Sam osobiście otagowalem jej muzykę na last.fm jako #victimcore. Jej nowy wizerunek turbo silnej babki, niezniszczalnej feministki też kontrastuje z jej zachowaniem, wywiadami i wyrzucaniem z koncertów fanów, którzy zadają niewygodne pytania, a potem żaleniem się, że to był H3JT3R!

Btw, 4 album CC jest nadal zajebisty i szkoda, że Ethan Kath nie odważył się nadal ciągnąć tej twórczości. Ja nie znalazłem jeszcze wykonawcy, który zastąpiłby mi lukę po CC.