Wpis z mikrobloga

@szpongiel: nie dotrze. Już była jedna co próbowała wytłumaczyć że połączenie zaskoczenia z speszeniem powoduje takie reakcje. Dla nich to tylko biedny chłopaczek taki jak oni może być wycofany i ze stresu coś powiedzieć i to wina p0lek i tych chadów. Jak dziewczyna zrobi to samo, a potem stwierdzi że jednak zareagowała dziko i próbuje naprawić to najgorsze dno i 2 metry mułu... Boże z kim jak tu siedzę (
  • Odpowiedz
Z przyzwyczajenia odmówiłam xD


@Wjorgus: bo widzisz Mireczku, to nie jest tak jak w twoim świecie. Atrakcyjna laska takich pytań może dostawać kilka na dzień, w zależności od tego gdzie jest. Z czasem, po roku, dwóch staje się to po prostu męczące, zwłaszcza jak się jest w związku, albo akurat takiego nie szuka - a banda stulejarzy się lepi.
  • Odpowiedz
@Raffael: tak - poznałam w wakacje pare, która poznała się w klubie ale nie wymieniła się numerami, odnaleźli się właśnie poprzez spotted... to było pare lat temu, obecnie są zaręczeni ()
  • Odpowiedz
@Fr33man45: nie wiem czo te Złote Tarasy ale jak kiedyś byłam to ziomek do mnie podszedł, powiedział, że jestem najpiękniejszą osobą jaką zobaczył dzisiaj i sobie poszedł. Nawet z przyzwyczajenia mu nie zdążyłam odmówić hehehe
  • Odpowiedz