Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks: @wojtas_mks: czemu kobiety grają zawsze karta 'choroba' lub 'dziecko' w takich sytuacjach?
Rano żona czekała w prywatnej przychodni na badania, wpadła kobieta w widocznej ciąży i z daleka krzyczy 'prosze mnie przepuścić! Ja jestem w ciąży! Nie jadłam śniadania! Mdleje!' na co żona się odzywa, że ona też jest w ciąży i że jest kolejka. Tamta dalej swoje, że mdleje i takie tam, więc zona ustąpiła, bo co się
@wojtas_mks: xDDD rubasznie, widać że się na osiedlu w tańcu nie #!$%@?ą skoro 2 opony przebite. Ale choćby zostawiła tam 0,5m do tych drzwi to by takiej inby nie było. Ale no musiała się do samych drzwi dopchać xDD zarzuć linkiem do tej inby na FB
@wojtas_mks: wydaje mi się, ze powinni jej to auto scholowac i wlepić mandat, a nie #!$%@?ć taki syf jak u jakiś dzikusów. Ponadto niszczenie czyjeś własności w tym wypadku przebicie opon i pewnie przerysowanie całej karoserii tym syfem, zawsze mnie #!$%@? i osoby za to odpowiedzialne powinny być rozliczone. Jaki jest efekt tej całej akcji? Syf śmietnikiem. Brawo głąby!