Wpis z mikrobloga

@Kajotpe: @maarit: @Pan_Qcek: @CIECIERZYCA: I co mu same języki dadzą? Na obsłudze klienta będzie siedział xd?

Widziałem oferty z j francuskim i za 4000, ale brutto, więc nie powala.

Do języków musi być motywacja, musi coś Cie w nim zainteresować, bo to nie nauka na rok, gdzie zakujesz zasady i już w tym języku możesz pracować - czasochłonny proces, dużo ludzi przegrywa, brak im motywacji WEWNĘTRZNEJ przede wszystkim,
@Przyspieszacz_do_zwalniacza: ja do nauki francuskiego mam powody oraz też bardzo podoba mi sie ten jezyk,najwazniejsze jest zeby przez pierwsze 2 tygodnie uczyc sie regularnie a potem przychodzi systematycznosc i dodawanie rzeczy do swojej rutyny , aktualnie ucze sie franca już ponad 159 dni poprzez Duolingo,Tinycards i wiele aplikacji oraz zrodel w internecie (zwlaszcza kiedy chodzi o gramatyke) Podsumowujac lepiej dziennie pouczyc sie 15 minut (w moim przypadku to min 30min srednio
@CIECIERZYCA: No tak, nie ma co zakładać, że będziemy się uczyć po 3-4h po pracy/szkole, bo pouczymy się 2 dni i szlag trafi wszystko, trzeba zacząć od małych kroków - sam ten błąd robie i nadal stoje w miejscu z rozwojem intelektualnym. Co innego treningi, bo już sobie wyrobiłem nawyk i ciężko mi się obejść bez biegania, siłowni czy jakiegokolwiek ruchu :P

@CIECIERZYCA: No tak znajomość języków nie zaszkodzi, ale
@CIECIERZYCA: Ciekawe skąd to się bierze, czy to geny?

A w szkole jak Ci szło? Chętnie się uczyłeś? Ja nic, a nic - na miernych jechałem, a od gimnazjum biegam, siłka, piłka nożna i ogólnie fit jestem nie trzymając specjalnie diety
@Przyspieszacz_do_zwalniacza: jesli chodzi o szkole nie bede poruszal tematu angielskiego znam go na solidne B2 ale mam problem z komunikacja w tym jezyku z innym czlowiekiem ale kiedy bylem w gimnazjum mialem 3 lata niemiecki i nic sie jego nie uczylem i teraz zaluje ( ͡° ʖ̯ ͡°) raczej nie mam genów do jezykow bo osoby ktore maja takie geny czesto sa nerwowe przynajmniej z zrodla ktore
genów do jezykow bo osoby ktore maja takie geny czesto sa nerwowe przynajmniej z zrodla ktore czytale


@CIECIERZYCA: Nerwusy lepiej się uczą języków xD?

Ja akurat chodzę na angielski grupa B1+ ale w mowie się czuje czasem jak C1, chyba, ze mi słowek zabraknie, ale jak mi się flow wkręci to mogę gadać i gadać