Wpis z mikrobloga

  • 6390
Pracuję w salonie sprzedaży sieci komórkowej. Przed chwilą był starszy pan, który chciał najtańszy abonament z internetem domowym. On nie korzysta w ogóle, ale podobno jego wnuczek nie chce do niego przychodzić bo "dziadek nie ma internetu, więc po co skoro nie da się pograć". I ten smutek w oczach pana dziadka, gdy o tym mówił... ()

#pracbaza #feels
  • 212
Przed chwilą był starszy pan, który chciał najtańszy abonament z internetem domowym. On nie korzysta w ogóle, ale podobno jego wnuczek nie chce do niego przychodzić bo "dziadek nie ma internetu, więc po co skoro nie da się pograć".


@katf: no i fajnie. Może i dziadek się nauczy o co chodzi w internecie. I może nie miał w oczach łez tylko katar. Ja #!$%@?ę, melodramaty życiowe.
@wykopowiczka69: ja inaczej wychowuje syna niż jego matka, ja od zawsze chciałem by był samodzielny. Mało który dwulatek umiał się sam ubrać, sam jeść, sam sobie zapalić światło i samodzielnie umyć ręce. Sam z siebie się upominał o mycie zębów. Niestety mama leniwa, wolała wszystko sama zrobić, bo sama zrobi szybciej i z głowy.
@art212: w momencie wprowadzenia zamówienia otrzymujesz odmowę, w zależności od sieci może być bez dopiski, a może być z konkretną instytucja tj. krd, erif albo któryś z operatorów
@katf: dzieciaki tylu rzeczy nie doceniają. Ja za młodu prawie co weekend z dziadkami na działkę, a teraz mieszkając "na swoim" i tak średnio co dwa tygodnie ich odwiedzam. Całe szczęście żyją w zdrowiu i mam nadzieję, że jak najdłużej, bo odejście babci lub dziadka odczułbym jak odejście rodzica ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mówię o dziadkach od strony mamy, drugiej strony nie było mi dane zbyt dobrze
znienawidzisz mnie jeszcze bardziej bo koniec tej historii jest taki, że pan wyszedł bez umowy. Okazało się, że ma zaległości u innego operatora()


@katf: ja #!$%@?ę

smutniej mi było, kiedy truchło Lessiewrucia pokazali w TV.