Wpis z mikrobloga

  • 6390
Pracuję w salonie sprzedaży sieci komórkowej. Przed chwilą był starszy pan, który chciał najtańszy abonament z internetem domowym. On nie korzysta w ogóle, ale podobno jego wnuczek nie chce do niego przychodzić bo "dziadek nie ma internetu, więc po co skoro nie da się pograć". I ten smutek w oczach pana dziadka, gdy o tym mówił... ()

#pracbaza #feels
  • 212
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomaszk-poz: też jestem tego zdania, ale kurna nie rozumiem takiego postępowania. Sam mam dwójkę dzieci, młodszych co prawda ale staram się im przekazać pewne wartości.
@katf: Ja ze swoimi dziadkami prawie nie rozmawiałem, z dziadkami różowej też nie za bardzo da się pogadać. Rodzice w obu przypadkach zresztą nie lepsi, a czasem nawet gorsi xD Nie kumam tego żalu, bo też mi brakowało internetu u dziadków. Różowa chciała ich mimo wszystko odwiedzać, więc co mam robić? Gapić się 4-5 godzin w telewizor? Czy jak go wyłączaliśmy to siedzieliśmy w ciszy przy herbacie i cieście? Ot, po
@Erwos: @Elfickuuu: Tak na powaznie, gdzie tu widzicie brak szacunku? Jak dla mnie to zwyczjany brak zainteresowania kontaktem, bo jest nudny. To ze ktos mnie nudzi i nie chce mi sie z ta osoba gadac nie znaczy ze nia gardze czy cos.

@katf: @adgebworthy: @ChcialemBycTatuazem: A czego wy oczekujecie, ze wnuk bedzie poslusznie zasuwal do dziadka? Widac nie maja wspolnych tematow, z dziadkami jest tak ze ich
@katf: cóż... szczerze pisząc to jako małolat też miałem takie podejście. Dziadek robił wiele żeby wnuki do niego przyszły ale wnuki miały "ważniejsze" sprawy na głowie. Żal po latach czuć ogromy i wstyd że tak traktowałem swojego dziadka, którego kochałem i szanowałem bo był na prawdę mądrym i dobrym człowiekiem. Jako dzieciak nie myślałem o tym, że lada dzień dziadek może umrzeć... (,).
Na "szczęście" mnie taki
@katf: i właśnie dlatego "aborcja" do 21 lat po urodzeniu gówniaka powinna być legalna (taka normalna aborcja to niekoniecznie, ale po urodzeniu jak najbardziej). Kurła gdybym usłyszał, że gówniak nie chce odwiedzać dziadków "bo internet" to w trymiga straciłby telefon i komputer. W zamian otrzymałby nokie 3310 i jakiś złom na którym przeglądarka by ledwo działała (bo jakoś musi się uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Nie
@ksiezyc_w_siatce: powinieneś dostać milion plusów a nie tylko kilkadziesiąt.

Wszyscy się tu żalą i płaczą jakie to dzieci teraz beznadziejne, a pytanie, dlaczego dziadek nie może się zainteresować grami? Dlaczego nie może pokazać takich zajęć, żeby dziecko zainteresować?

Nie znamy też tego pana (o ile w ogóle ta historia jest prawdziwa), nie wiemy, czy próbuje, czy tylko oczekuje zainteresowania, bo mu się należy z samej racji posiadania wnuka.

To nie jest