Wpis z mikrobloga

  • 19
@sniety ta reklama ogólnie jest seksistowska
( ͡º ͜ʖ͡º) zamiast samych facetów na siedzeniach powinna tam też być jakaś kobieta, bo z ustępowaniem miejsca osobom tego potrzebującym jest problem u obu płci
  • Odpowiedz
@sniety: oczywiście, że zmyśla - wszystkie punkty są:
- zły mężczyzna
- uprzywilejowane miejsce (żeby przypadkiem ktoś nie zarzucił, że zwróciła się do losowej osoby)
- "ciąża to nie choroba"
- tekst o rozkładaniu nóg

podstawowa zasada internetu - nie wierz nikomu, a tym bardziej osobom, które "dowodem anegdotycznym" starają się potwierdzić pewną tezę
  • Odpowiedz
@aegypius: no wybacz, że nie nagrałam xd akurat koleś był, co poradzę. Spotkała mnie też sytuacja w sklepie gdzie korzystałam z kasy dla uprzywilejowanych i stara baba się przypierdzieliła również z tekstem że ciąża to nie choroba, a zakupy może robić partner, jedyny raz kiedy korzystałam z kasy bez kolejki. Akurat głównie baby w wieku ok. 50-60 są najgorsze i nagle nie pamiętają jak to było być w ciąży. Ale w
  • Odpowiedz
widzę, że dziś dobre wychowanie to już przeżytek


@Niestabilny: Uwielbiam ten tekst.
Chyba dlatego, że to jest jedyny wasz "argument". A jak już zaczniesz się dopytywać co za tym stoi, za tym "dobrym" wychowaniem, to rozmowa zawsze się kończy na zasadzie "jak nie rozumiesz, to ja ci nie będę tłumaczyć!" ( ͡º ͜ʖ͡º)
To tak jakby ktoś ci za młodu powiedział, że powinieneś ZAWSZE wpuszczać WSZYSTKICH
  • Odpowiedz
@Morderczykarton: Serio? Natknęłaś się na jednego buca i tak to na ciebie wpłynęło, że przestałaś pytać?
Sorry, ale jeśli dorosły człowiek "bierze do siebie" takie rzeczy i boi się otworzyć potem buzie, to jest to problem tego kogoś, a nie wszystkich dookoła.
  • Odpowiedz
@max1983: no to jest mój problem, nie przeczę. Zawsze było mi głupio prosić się o swoje, prędzej ja wszystkich przepuszczę, wiec jak już się odważę, a ktoś tak reaguje to się zrażam. A w ciąży wyjątkowo wszystko przeżywam, więc jak ktoś mnie obraża albo jest wyjątkowo niemiły to potem długo to przeżywam
  • Odpowiedz
@would_an_idiot_do_that: A ile razy miałem sytuacje, że chciałem komuś ustąpić miejsca i słyszałem "nieeee ja tylko jeden przystaanek", albo po prostu odmowe.
Jasne, nic mi od tego nie ubyło, ale nauczcie się artykułować swoje potrzeby. Dobre wychowanie jest właśnie wtedy, jeśli poprosisz o ustąpienie i ktoś się uśmiechnie i wpuści cie na siedzenie. Jeśli tego nie zrobi to można pisać, że brak mu/jej empatii itp. rzeczy.
  • Odpowiedz
będziesz kulturalny, powiesz "Pani w ciąży pani se siądzie" i nagle dostaniesz plaskuna bo okaże się, że była zwyczajnie gruba. Nie warto ryzykować, gęby mają, odezwać się mogą.


@Queltas: Byłeś kiedyś świadkiem takiej sytuacji?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niestabilny: a jak będę chciał ustąpić miejsca i powiem "ooo widzę że pani w ciąży proszę sobie usiąść" a ona odpowie, że nie jest w ciąży?
  • Odpowiedz