Wpis z mikrobloga

@Khaine: Może ale nie musi. Gdzie tu karma, dla mnie to stwierdzenie ,że karma wraca znaczy jakby konsekwencje złego uczynku ZAWSZE musiały być poniesione a to nie jest pprawda
Ja wyznaję inną zasadę: dymasz albo jesteś dymany [cool]
  • Odpowiedz
Widzę, że pod wpisem zjazd samych moralizatorów spod trzepaka. Ktoś wyjaśnia temat jak działa taki flip to zamiast słuchać uważnie i wyciągać wnioski, lepiej odstraszyć kolejnych z ciekawymi historiami. Genialne
  • Odpowiedz
@crazykokos: A jak się widzisz, że jakaś agencja urabia twoją babcię, to poza wybiciem babci z głowy tego dealu można jakoś zaszkodzić takiej agencji? Np. odszkodowanie, zabranie jakiejś licencji czy coś w tym stylu?
  • Odpowiedz
@ZiemniakZCebulandii ja jak się urodziłam to już nie miałam żadnej babci ani dziadka. Więc też może nie mam tyle empatii, a starzy ludzie koajrza mi się glownie z niedołężnoscia.
Na pewno bym kazała wyrzucać te ulotki, najlepiej nakleić jakaś wlepkę na skrzynkę pocztową, z napisem zakaz wrzucania ulotek czy czy coś takiego. Co do licencji- już dłuższy czas nie trzeba jej mieć.
Negocjator to trochę co innego niż agent nieruchomości. Agent
  • Odpowiedz
@ZiemniakZCebulandii po prostu teraz wiesz jak to działa i możesz przestrzec bliskich. Żeby się nie nabrali. Może jak babcia mieszka niedaleko to ustalcie jakieś dni na oglądanie mieszkania, że na ten dzień ustawia spotkania i w ten dzień przychodzisz też Ty, żeby byc przy tym. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ale wszelkie wojny, podawanie do sądu takich osób- szczerze odradzam, i tak nie wygrasz
  • Odpowiedz
@crazykokos: kolega szaman właśnie rzucil klątwe na ciebie żeby taka sama karma cie dopadla. Nie wiem ile prawdy jest w jego czarach, ale ostatnia klątwa ktora zarzucil na jednego z gości spowodowala że dotąd go nie znaleziono XD
  • Odpowiedz
@crazykokos:
bardziej niż oszustwo pasuje mi tu "wyzysk" (art. 388 kc), przy założeniu że to zaprzyjaźnianie się ze staruszkami, dało bardzo dobre wyniki (tzn. mega duża obniżka ceny). Może to nawet prowadzić do unieważnienia umowy, a na pewno do zwiększenia ceny nieruchomości - na moje oko staruszkowie, bądź ich spadkobiercy mają na to 10 lat (od lipca 6 lat).
  • Odpowiedz