Wpis z mikrobloga

@dziekuje agencjom dziękuję się w imię zasad... A tak na prawdę bo jest taka moda
Tyle, że agencje są dla leniwych i nieinteresujacych się prawem nieruchomosciowyn ludzi. Wbijasz, mówisz co chcesz, ile masz i wszystko robią za ciebie. Nie interesuje cię nic prócz podpisania umowy i kluczy. Za taką wygodę wiele osób nie ma problemu z opłatą.
  • Odpowiedz
  • 129
@crazykokos przez ludzi takich jak ty ten świat i kraj jest jaki jest. Byleby się tylko nachapac cudzym kosztem poprzez oszustwa i matactwa, mam nadzieję że jesteś z siebie dumna
  • Odpowiedz
@crazykokos: ale ból dupy wywołałaś xD prawda jest taka że żadna karma cie nie dojedzie bo nie ma czegoś takiego, nikt nie osądzi bo nie ma komu ani za co i prawdopodobnie nikt nie oszuka skoro znasz już różne motywy i przez to jesteś czujna.
@Laverguenza: @sublingual: nie uwierają was te różowe okularki? xD
  • Odpowiedz
lipy to, że negocjujesz cenę w opór, potem firma remontuje i po tygodniu sprzedaje dużo drożej. Ale to się taki kit ludziom wciskało. Schodzą z ceny np. z 360k do 290. Ale to się kłamie prosto w oczy. Jak już wynegocjowalam to przychodziłam z umową przedwstępna "z narzeczonym", jednym z szefów. I robiliśmy deal. Tylko potem ta babcia dzwoniła z pytaniem jak mi się mieszka. Bo przecież zanim mi zeszła do tej
  • Odpowiedz