Wpis z mikrobloga

I trochę lipa. sporo takich sytuacji bylo


@crazykokos: Wygląda na to, że trochę tam pracowałaś i sobie nieźle radziłaś w oszukiwaniu ludzi. Ja p------e, ja brzydzę się nawet pisać ci komentarz xD
  • Odpowiedz
tak, uwielbiam :) to ich wina, ze sie daja oszukac


@crazykokos: Jeśli powyższe to nie był bait i naprawdę uważasz, że to wina 90 letniej babci że dała ci się oszukać, to jesteś najgorszym typem gnidy. Ciekawe czy w przypadku gwałtu na Tobie, też byś tak przenosiła odpowiedzialność ze sprawcy na ofiarę.

Jeśli z kolei baitujesz, to nawet nieźle, bo mnie striggerowałaś. :)
  • Odpowiedz
@crazykokos:Z tego co mówisz to pracowałaś z pełną świadomością w firmie co wykorzystuje luki prawne i oszukuje ludzi często niszcząc im przy tym zycie. Patrzac na twoje doswiatczenie nie byl to krotki okres. Zapytał bym ile staruszek trzeba tak okraść by ruszyło sumienie ale sądzę ze gdyby nie te przypały to pewnie po dzis byś to robiła śmiejąc sie z nich. Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Gilgamesh: Jakie luki prawne się wykorzystuje, jeśli praca polega na budowaniu relacji, by kandydat zmiękł i zaoferował atrakcyjniejszą dla kupującego stawkę? Może i jest to niemoralne, ale nie nielegalne.
  • Odpowiedz
@crazykokos
W pierwszej chwili pomyślałem, że to potężny bait, ale przypomniało mi się jak kiedyś poznałem pewną parkę, która chwaliła się jak to wciska starszym ludziom jakieś ubezpieczenia/produkty. Na koniec po prostu powiedziałem im wprost jak bardzo nimi gardzę i więcej się z nimi nie spotykałem.
  • Odpowiedz
jak nie ogarniaja to niech sobie znajda pomoc, jakiegos doradce.


@crazykokos: Ja to myślę, że wolno ich też pobić i okraść na ulicy. Przecież jak są starzy i nie mogą się bronić przed atakiem, to niech sobie wynajmą jakaś ochronę czy coś. Jak się kiedyś nie obronisz przed gwałtem ze strony jakiegoś rosłego byka, to też twoja wina, trzeba było mieć przy sobie dwóch ochroniarzy albo nabitego kałasznikowa w dupie
  • Odpowiedz
@crazykokos:
Widzę tutaj wszyscy cię szkalują a ja mam ochotę zostać podnóżkiem dla takiej jak ty. Nic mnie tak nie pociąga jak bezwzględne, wyrahowane kobiety. Nic tylko razem ruszać w świat u robić ludzi w c---a. Nie słuchaj debili ,nie ma żadnej karmy.
  • Odpowiedz
Nie słuchaj debili ,nie ma żadnej karmy.


@ocean_nasienia: Karma może nazywać się Seba - w-------y, patologiczny i nasterydowany wnuczek jednego z takich dziadków, który dowiedział się, że ktoś ich wydymał i potem dowiedział się kto ( ͡~ ͜ʖ ͡°) I takiej karmy bym zresztą życzył. Żeby oszukać niewłaściwych ludzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeśli praca polega na budowaniu relacji, by kandydat zmiękł i zaoferował atrakcyjniejszą dla kupującego stawkę? Może i jest to niemoralne, ale nie nielegalne.


@Shinra: idąc twoim tokiem rozumowania metoda "na wnuczka" też jest tylko niemoralna, bo przecież ty tylko delikatnie okłamujesz ofiarę (tak jak w przypadku mieszkań), ona sama dobrowolnie daje ci pieniądze a czy w jakiej wierze cię interesuje? Nie, tak samo jak w przypadku mieszkania.
  • Odpowiedz
@Shinra: Dla mnie osobiscie taka działalność niewiele sie różni od metody na wnuczka. Tam tez próbuje się oszukać starszych ludzi podszywając się pod osoby którymi się nie jest(w tym wypadku udają narzeczonych). Aż dziwiem się ze o takich akcjach nie jest głośno
  • Odpowiedz
Jak ktos ma sumienie to po prostu nie odstawia takich akcji.


@araixmc: A jak ktoś nie ma, to jest publicznie piętnowany jako podczłowiek, takie życie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
metoda "na wnuczka" też jest tylko niemoralna, bo przecież ty tylko delikatnie okłamujesz ofiarę (tak jak w przypadku mieszkań), ona sama dobrowolnie daje ci pieniądze a czy w jakiej wierze cię interesuje?


@Croudflup: ale bez przesady, to jest już brutalne gwałcenie logiki. metoda 'na wnuczka' to zwykła kradzież, zabierasz komuś pieniądze pod zupełnie fałszywym pozorem, nic nie dając w zamian.
tutaj ludzie dostają pieniądze, i to dokładnie tyle, na ile
  • Odpowiedz