Wpis z mikrobloga

To się porobiło. Wczoraj rozmowa o pracę, dzisiaj telefon ze mnie biorą. Przystali na moje warunki, kasa naprawdę mega spoko, dobre benefity. Mój obecny pracodawca chyba zawału dostanie, bo umowa mi się kończy poz koniec listopada, a projekty leżą do skończenia, deficyt ludzi w dziale i średnio będzie komu to zrobić. No ale nic - prosiłem o większą kasę, inna organizację pracy wszystko jak krew w piach.
Czas na zmiany.
#pracbaza
  • 38
@joolekk najgorsze jest to że w przyszly piątek miałem ugadana kolejną rozmowę, też super warunki, ale ta sama branża co teraz. Mam teraz zagwozdke co zrobić, bo ci przystali w 100% na to co chciałem, a i ta firma to okazja do rozwoju jeśli chodzi o wiedzę bo produkt zupełnie nowy. Mam dać znać do poniedziałku. Chcieli do jutra ale uhandlowalem parę dni na zastanowienie się.
@joolekk haha ciężko stwierdzić właśnie ( ͡º ͜ʖ͡º) i z tymi i z tymi miałem flow na rozmowie. Ta druga firma dopiero od stycznia robota, a i tak nie jest pewne se mnie wezmą, bo ostatni etap dopiero na prawie 2 tygodnie.
Tutaj mam już pewność zatrudnienia na warunkach mnie satysfakconujacych.
@kubas_782: I bardzo #!$%@? dobrze. Dokładnie ta sama sytuacja, tylko muszę siedzieć w obecnej firme tylko do jutra. Zwlekaj z informacją jak najdłużej, mina "góry" bezcenna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja niestety #!$%@?łem i 2 tygodnie temu, od razu jak się dowiedziałem, że dostałem to czego chcę w innej firmie, to im przekazałem swoją decyzję. Teraz żałuje, bo chciałbym zobaczyć jak dział płonie, bo nie zostałby nikt
@kooolega: Po pierwsze, był środek miesiąca, umowa kończy mi się jutro, żadna osoba z góry nie przyszła porozmawiać ze mną na ten temat, pomimo że nasza kadrowa przypominała im, że z końcem października kończy mi się umowa. Po drugie, mój kolega miał dokładnie taką samą sytuację, pod koniec miesiąca był na urlopie, przychodzi pierwszego dnia następnego miesiąca i okazuje się że nagle nie dostaje umowy, chociaż miał ją obiecaną. Po trzecie