Wpis z mikrobloga

Godzina 3:10

[O]na: Cicicicicici! Cićki!! Chodź, no chodź, Cicici
[J]a: Co do #!$%@??
O: Nie śpisz?
J: No nie da się ...
O: Bo kota wołam, by spał z nami!
J: Daj mu spokój! Cicho bądź, bo rano do roboty!

..... Poszła do kibla. Wraca, ja przysypiam, już odlatuje, już wracam za kierownicę ferrari (bo mi się kuźwa śniło..)

O: KOMAR!
J: Niech se lataaa, wyleci... Daj spać!
O Musze go zabić!

Jebs #!$%@?, wszystkie żarówki zapalone w ciągu sekundy i trwa polowanie. Moje oczy porażone światłem, nawet mimo tego, że są zamknięte to krwawią...

PLASK! - Jest #!$%@?, polowanie zakończone... SUKCES!

O: O #!$%@?! Rozchlapał się .... (no shit sherlock!)

Poszła, zmywa ściane (godzina 3:14:45)

Wraca, światło gaśnie i już znów wracam do kokpitu 488 GTB a wtem..

O: Cicicicicicci! Cicicicciic! Cićki!!
J: #!$%@?! Jeszcze jedno cicicici i Was wszystkich pozabijam...

Cisza, koty poszły #!$%@?ć inbę gdzie indziej, ona odwróciła się dupą i wreszcie można iść spać...

KURTYNA.

Anonki, przegrywy i inni samotnicy - nie tracicie wiele ;p

#zwiazki #heheszki #beka #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 17
@MistrzKierownicy: widzę, że nie tylko ja miałam noc z przygodami. przebudziłam sie o 2:47 i widzę zapalone światło z pokoju w którym śpi babcia. Idę sprawdzić czy coś się stało a ona już w połowie ubrana, bo myślała że już trzeba wstawać. Usnęłam 2h później ¯\_(ツ)_/¯
@MistrzKierownicy: Kiedyś, dawno temu, obudziłam byłego* chłopaka o 3 w nocy, bo idąc do łazienki zaczęłam myć lustro w szafie na przedopokoju... no i mi się smugi porobiły. To go obudziłam, żeby mi pomógł pozbyć się smug XD #logikarozowychpaskow

* - starsza koleżanka, której to opowiadałam kilka lat później powiedziała, że już wiem dlaczego jest "były" i że tak nie wolno robić XD