Wpis z mikrobloga

Po trzech latach spotykania się mój różowy dowiedział się, że posiadam dwie kawalerki które wynajmuję. Bardzo się zdenerwowała, że śmiałem jej nie powiedzieć o tym. Doszło do imby podczas której jej grzecznie, acz stanowczo powiedziałem że nie zamierzam jakiegokolwiek sprawozdania finansowego jej składać. Teraz siedzi i płacze, w dodatku nie poszła do pracy xD

Prawda jest taka, że nie przyszło nigdy mi do głowy żeby jej o tym powiedzieć, tak samo jak nie przyszło mi do głowy jej tłumaczyć ile miesięcznie wydaję na bułki.

Pytanie - skoro leżę w domu na zwolnieniu to w co mogę pograć w międzyczasie? Przydałoby się coś a'la God of War, może najnowsze Uncharted?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #ps4
  • 66
@Instynkt: o lol, nie wiedziałem że posiadanie dwóch z których się wyciąga jakieś czternaście tysięcy rocznie za każdą kwalifikuje mnie do elity. Jak spłacę drugą to planuję kupić kolejną, wtedy awansuję?

@JJPPIZ: Ubisoft, podziękował.

@CioseK @Gr1mek : właśnie o tym pomyślałem, trzeba będzie sklepu poszukać bo lubię fizyczne nośniki. Dobry jest?

@Night_Shift_Supervisor: głupi pomysł.
echh vikop.ru elita internetu, sami z młodzi programiści 15k z 2 kawalerkami


@Instynkt: W poprzedniej pracy (zwykła mała firma) tylko ja nie miałem odziedziczonego mieszkania xD Ba, raz kumpel mnie pytał czy chcę wynająć, bo w jednym po pradziadkach mieszka, drugie po dziadkach wynajmuje, a teraz ma trzecie po kolejnych dziadkach xD Rodzice przepisują na niego, bo jest jedynakiem a oni sami mają dom i nie chce im się tym zajmować.
@wojtas_mks: w polsce to się rzadko dostaje mieszkanie po dziadkach bo przeważnie w nim mieszkają albo rodzice albo któreś z ich rodzeństwa tak jak w tym wykopie z którego właśnie wynika że dużo ludzi nie wyprowadza się od rodziców bo i po co, jedno z dzieci powinno zostać przy rodzicach żeby się nimi opiekować na starość