Wpis z mikrobloga

[W]: Woźna
[J]: Ja

[W]: CZEGO TU LEZIE?! NIE WIDZI ŻE PODŁOGA ŚWIEŻO ZMYWANA!? BRZEGIEM KORYTARZA IDZIE!
[J]: Ale... Ja przepraszam, chciałam tylko do pokoju nauczycielskiego wejść...
[W]: *obczajka z góry na dół* To PANI jest nauczycielką?!
[J]: ...yyy. Tak.
[W]: Ach, byłam pewna, że jest pani uczennicą. A, to proszę iść, korytarzyk czysty!
[J]: ... O_O

#pracbaza #szkola #heheszki
  • 97
  • Odpowiedz
@BLOW_OFF: a ja miałem ze trz takie przed 30, bardzo miłe dla oka. A jedna nosiła w zimę białe futerkowe buty takie za kolano na obcasie. To były trudne czasy dla gimnazjalisty
  • Odpowiedz
@BLOW_OFF: Stare próchna blokowały miejsce młodym, które musiały wyjeżdżać za granicę, teraz są już za stare, żeby uczyć i nadchodzi wymiana kadr. Następna taka wymiana za 25 lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sansenoy: jak widac szkola jest dla nauczycieli, urzedy dla urzednikow, a dziekanat dla dziekana. To tak jakby klient dostal opie*dol od sprzataczki wchodzac do salonu samochodowego po czym by go przeprosila po tym jak dowiedziala sie, ze tam pracuje... Jak na moje oko powinno to działac w druga strone...
  • Odpowiedz
  • 104
Ja też miałem fajna akcje że sprzątająca, tylko że w Galaxy, galerii handlowej w Szczecinie:

[Ja] męski WC zamknięty wiec poszedłem do damskiego. Wychodze z kibla...
[Wozna]: jakim prawem tu wszedles, przez wasze szczanie wszystkie deski osikane!!!!
[Ja] spokojnie, sralem ( ͡º ͜ʖ͡º)

[Kurtyna]
  • Odpowiedz