Wpis z mikrobloga

[W]: Woźna
[J]: Ja

[W]: CZEGO TU LEZIE?! NIE WIDZI ŻE PODŁOGA ŚWIEŻO ZMYWANA!? BRZEGIEM KORYTARZA IDZIE!
[J]: Ale... Ja przepraszam, chciałam tylko do pokoju nauczycielskiego wejść...
[W]: *obczajka z góry na dół* To PANI jest nauczycielką?!
[J]: ...yyy. Tak.
[W]: Ach, byłam pewna, że jest pani uczennicą. A, to proszę iść, korytarzyk czysty!
[J]: ... O_O

#pracbaza #szkola #heheszki
  • 97
@Sansenoy: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo dawno temu wygonili moją nauczycielkę j.polskiego z bólem brzucha z gabinetu pielęgniarskiego i kazali jej wracać na lekcję. Była nowa w szkole, później dopytywała nas czy to norma.
@kitaq: O rany. Współczuję :/
@Snejku788: Tak, to moja historia, z wczorajszego wieczoru. Podobieństwo jest zbiegiem okoliczności.
@Dzikopiryna: Nope!
@AlfredoDiStefano: Nope :(
@snopster: Przykra rzeczywistość :(
@revoolution: Możliwe.
@Jebwleb: @Space_Gopnik: Nie.
@choleryk: ?
@lampard80: Mogę zagrać :D
@fAzI: Niestety #takbylo
@zamocny: Mam tak samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko przeklinać nie mogę.
@James_Earl_Cash: Z potworami
@Sansenoy: Trochę dziwny dialog. Wydaje mi się mało prawdopodobne, żeby woźna, która - wg Twojego przekazu - wzięła Cię za uczennicę, zwracałaby się do ucznia bezosobowo. Wg mnie, mówiłaby do dziecka per ty, a nie w ten sposób, jak Ty przytoczyłaś.
@Sansenoy: nie za bardzo rozumiem takich ludzi jak ty, jeśli tak bardzo podniecasz się faktem innego potraktowania w tak codziennej sprawie. Zwykły, młody człowiek natrafia na kilkanaście takich potraktowań każdego dnia. Czekam na 3000 plusów z powodu nie kupienia paczki fajek, bo pani w kiosku uznała że masz 17 lat.