Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zarobki, temat rzeka. U mnie problem jest... kompletnie nietuzinkowy. Zarabiam za dużo.
Pochodzę z biednej rodziny, wychowywałem się bez ojca, kilka lat temu zmarła matka. Wychowywała mnie babcia, a ja... chwile byłem na studiach, potem wkręciłem się w IT.
Aktualnie, w wieku 22 lat kieruje dużym zespołem, zarabiam około 20 000 miesięcznie, mam 3 samochody, motocykl, mieszkanie wypchane sprzętem i elektroniką warte z 800 tys, wyjeżdżam raz w roku na 3 tygodnie na urlop, weekendy spędzam w różnych częściach EU i... co dalej? Nie mam sensu w życiu, pieniądze mnie nie interesują, nie mam problemów i ... nie mam życia. Codzienność to praca - obiad - jakieś hobby których z powodu nadmiaru czasu mam kilka, ale żadne z nich nie jest moją pasją, ot. zajęcie które zbija czas.

Ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem?

#zarobki #problemypierwszegoswiata #praca #pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 77
społem, zarabiam około 20 000 miesięcznie, mam 3 samochody, motocykl, mieszkanie wypchane sprzętem i elektroniką warte z 800 tys, wyjeżdżam raz w roku na 3 tygodnie na urlop, weekendy spędzam w różnych częściach EU i... co dalej? Nie mam sensu w życiu, pieniądze mnie nie interesują, nie mam problemów i ... nie mam życia. Codzienność to praca - obiad - jakieś hobby których z powodu nadmiaru czasu mam kilka, ale żadne z
@noniemozliwe: no robisz z (domyślnie) partnerki swoje całe życie, a wtedy stajesz się dla niej nie atrakcyjny i skacze po bolcach, proponuje trójkąty jakieś niewinne, a ty albo z tym handlujesz i jej na to pozwalasz (cuck) albo nie wytrzymujesz psychicznie straty swojego skarbeńka i się wieszasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)