Wpis z mikrobloga

@iku_ka: ja miałem bodajże 350ms jak największy lvl miał cos ponad tysiaka. Teraz na rooku chodza 4k+ ludzie i bodzajrae 5k na mainie
  • Odpowiedz
@destructivedetroit: ja wróciłem do tibi na pare miesięcy jakieś 4 lata temu. Oczywiście na ots 8.1. Hexana bodajże. To z expieniem wyglądało tak ze do 100 lvl robiłem to ręcznie. Pozniej uznałem ze to #!$%@? i ustawie sobie bota. Doszedłem do takiej wprawy że robił wszystko za mnie co było potrzebne do expa. „Dobilem” do 400msa będąc w pracy i czekalem tylko aż stamina mi sie bedzie odnawiać. Koniec końców pobiłem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jodla Dokładnie. Gra stała się bardziej dynamiczna i nie ma już czasu na pierdoły typu łowienie ryb, skilowanie miesiącami na slimeach i robienie run pod depo. Teraz liczy się szybkie nabijanie lvla, by zmierzyć się z nowymi potworami przy pomocy zgranej tibijskiej drużyny na huntach. Im wyższy lvl tym nowsze wyzwania na lokacjach do huncenia. Cipsoft wie co robi (chyba xD) ale i tak to #!$%@?, które tylko liczą na €. €€€.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jodla Wiem, 1-2 dni i jesteś w stanie zarobic na PACC. Ja się tym nie zajmuję. Nie mam głowy do tych biznesów... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jodla: dokładnie może wrócą ludzie :) bo sam wróciłem dużo dodali i teraz jest mega ! Samo podnosi gp więcej mapy naprawdę na plus zmienili mega ! I za 60 zł kupiłem pacca 100 cc i 67 knighta :) pykam sobie od tygodnia
  • Odpowiedz