Wpis z mikrobloga

@Icheb82: Oj tak, pamietam jak jeszcze nie było wymaganego lvlu na broń i miałem 11 wyskilowanego w axach knighta, poszedłem na gobliny nad rzeczką na wschód od Carlin, biłem je z pięści i czekałem. W końcu pojawił się jakiś 30 lvl palek, pomógł mi zabić gobliny i idzie do jaskini, no to ja myk, za nim, a gość zaczął mi zabraniać, żebym tam nie szedł, bo nie dam rady, aż
  • Odpowiedz
Pokażcie mi dzisiaj taką grę, chętnie zagram.
Sama w sobie gra - nic specjalnego. Ale to zaangażowanie społeczności, lokalne dramy, wojny. Tego klimatu żaden CS nie zapewni, ani najlepsza grafika, ani rozbudowana fabuła, ani wielka kasa na dopracowanie...
  • Odpowiedz
Ale bym sobie zagrał w taką tibijkę w wersji 7.6. Dla tych outfitów paccowych (wiem, że teraz też są już dostępne ale to nie to samo), dla wspólnego expienia, robienia UHów/SDków pod DP i rozmawianie z ludźmi, dla cudownego PVP, które polegało w głównej mierze na skillu. Dla samego klimatu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jodla Ja gram dalej ze znajomymi i mam wyjeb... liczy się miło spędzony czas, ale wiadomo zasady rozgrywki się zmieniły sporo i trzeba się przyzwyczaić. Starzy gracze nie znajdą tej magii, która była kiedyś.
  • Odpowiedz