Wpis z mikrobloga

Czolem mirasy! Maly update dotyczacy mojego wyjscia z przegrywu. A wiec, od poniedzialku jestem bezrobotny. Zwolnilem sie po 3 tygodniowym l4 wynikajacym z przemeczenia.Troche #wygryw bo oskubalem januszex z pieniedzy. Oczywiscie przez #bezrobocie mam wiele wolnego czasu i czesto zastanawiam sie nad sensem swojego zycia. Rzecz jasna dalej mam depresje i fobie spoleczna, ale probuje sie z tego wydostac. Jeszcze kilka tygodni temu zadzwonienie w sprawie pracy wywieralo u mnie taki stres, ze odkladalem to w nieskonczonosc. Na dzien dzisiejszy nadal mam stres przed rozmowa telefoniczna, lecz uderzam piescia w stol i dzwonie. Niestety bez skutku, bo w polsce B nawet na budowe mnie nie chca.

Co do mojej formy. Od polowy lipca schudlem ponad 6kg. Moglbym wiecej schudnac, ale niestety mam z-----a silna wole i czesto w weekendy wlatuja nieplanowane posilki. O dziwo od tego czasu nie odpuscilem ani jednego treningu, wiec dzieki systematycznosci moje wyniki silowe caly czas staja sie lepsze. Jezeli chodzi o higiene i pielegnacje to nadal uzywam szare mydlo ,,Bialy Jelen'' i efekt jest powalajacy. Polecam kazdemu z zanieczyszczeniami na twarzy. Dodatkowo zakupilem na allegro specjalna lyzeczke do usuwania zaskornikow z nosa. Troche pobolalo, pozniej caly dzien mialem czerwony nos, ale sporo tego syfu wyszlo ze mnie. W kwestii moich wlosow to uzywam szamponu oraz odzywki regeneracyjnej. Niestety kupilem chyba fejka, bo stosujac okolo 2 tygodnie nie mam zadnych rezultatow. Zakupilem rowniez w rossmannie pomade i mam zamiar probowac ukladac jakies ciekawe fryzury.

W obecnej chwili moim priorytetem jest znalezenie pracy, bo potrzebuje pieniedzy na dalsze ulepszanie siebie. Zamiarzam po kolejnej wyplacie calkowicie zmienic swoj styl na bardziej elegancki np. koszula + jeansy. Chcialbym rowniez zapisac sie na piaskowanie, poniewaz mam ohydny osad miedzy zebami, mimo ze od malolata myje 2x dziennie zeby oraz nitkuje.

W kwestii rozowych to nadal jest kiepsko. Nie mam z nimi zadnego kontaktu, nawet nie zamierzam nic inicjowac, bo wiem ze z aktualnym wygladem nie mam jakichkolwiek szans na zwiazek z polskimi witaminami.

Za jakis czas pojawi sie nowy wpis z mojej proby stania sie normikiem. Stay tuned ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #stulejacontent #tfwnogf #depresja #fobiaspoleczna #samotnosc #s----------e #pokazmorde #pokazforme #mikrokoksy #pracbaza #bezrobocie #oswiadczenie #modameska i niedlugo #ladnypan :)
bdj3bacza_2k - Czolem mirasy! Maly update dotyczacy mojego wyjscia z przegrywu. A wie...

źródło: comment_QWw2QugI6YyUNLQHGVqkxSVrcnDmHryj.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bd_j3bac_za_2k Duży progres robisz, co do układania włosów to muszą być trochę dłuższe, ale ogólnie to propsy i szacun. Dziewczynami się nie przejmuj, najważniejsze żebyś to TY czuł się dobrze z samym sobą, a jeżeli już Ci tak zależy na kobietach to jak wbijesz jeszcze parę leveli to na pewno będzie Ci łatwiej. Trzymam kciuki. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@imkazea jak odwrócić sytuację nie jest już tak kolorowo, po prostu kobiety mają na wszystkie twoje propozycje wyj3636ne, niestety byciem fajnym facetem nie czyni cię atrakcyjnym. Kur233a ile ja takich gowno komplementów.dostalem...zenada
  • Odpowiedz