Wpis z mikrobloga

Czolem mirasy! Maly update dotyczacy mojego wyjscia z przegrywu. A wiec, od poniedzialku jestem bezrobotny. Zwolnilem sie po 3 tygodniowym l4 wynikajacym z przemeczenia.Troche #wygryw bo oskubalem januszex z pieniedzy. Oczywiscie przez #bezrobocie mam wiele wolnego czasu i czesto zastanawiam sie nad sensem swojego zycia. Rzecz jasna dalej mam depresje i fobie spoleczna, ale probuje sie z tego wydostac. Jeszcze kilka tygodni temu zadzwonienie w sprawie pracy wywieralo u mnie taki stres, ze odkladalem to w nieskonczonosc. Na dzien dzisiejszy nadal mam stres przed rozmowa telefoniczna, lecz uderzam piescia w stol i dzwonie. Niestety bez skutku, bo w polsce B nawet na budowe mnie nie chca.

Co do mojej formy. Od polowy lipca schudlem ponad 6kg. Moglbym wiecej schudnac, ale niestety mam #!$%@? silna wole i czesto w weekendy wlatuja nieplanowane posilki. O dziwo od tego czasu nie odpuscilem ani jednego treningu, wiec dzieki systematycznosci moje wyniki silowe caly czas staja sie lepsze. Jezeli chodzi o higiene i pielegnacje to nadal uzywam szare mydlo ,,Bialy Jelen'' i efekt jest powalajacy. Polecam kazdemu z zanieczyszczeniami na twarzy. Dodatkowo zakupilem na allegro specjalna lyzeczke do usuwania zaskornikow z nosa. Troche pobolalo, pozniej caly dzien mialem czerwony nos, ale sporo tego syfu wyszlo ze mnie. W kwestii moich wlosow to uzywam szamponu oraz odzywki regeneracyjnej. Niestety kupilem chyba fejka, bo stosujac okolo 2 tygodnie nie mam zadnych rezultatow. Zakupilem rowniez w rossmannie pomade i mam zamiar probowac ukladac jakies ciekawe fryzury.

W obecnej chwili moim priorytetem jest znalezenie pracy, bo potrzebuje pieniedzy na dalsze ulepszanie siebie. Zamiarzam po kolejnej wyplacie calkowicie zmienic swoj styl na bardziej elegancki np. koszula + jeansy. Chcialbym rowniez zapisac sie na piaskowanie, poniewaz mam ohydny osad miedzy zebami, mimo ze od malolata myje 2x dziennie zeby oraz nitkuje.

W kwestii rozowych to nadal jest kiepsko. Nie mam z nimi zadnego kontaktu, nawet nie zamierzam nic inicjowac, bo wiem ze z aktualnym wygladem nie mam jakichkolwiek szans na zwiazek z polskimi witaminami.

Za jakis czas pojawi sie nowy wpis z mojej proby stania sie normikiem. Stay tuned ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #stulejacontent #tfwnogf #depresja #fobiaspoleczna #samotnosc ##!$%@? #pokazmorde #pokazforme #mikrokoksy #pracbaza #bezrobocie #oswiadczenie #modameska i niedlugo #ladnypan :)
bdj3bacza_2k - Czolem mirasy! Maly update dotyczacy mojego wyjscia z przegrywu. A wie...

źródło: comment_QWw2QugI6YyUNLQHGVqkxSVrcnDmHryj.jpg

Pobierz
  • 94
@bd_j3bac_za_2k:
Szampon i odżywka nic nie dają, jak masz krótkie włosy to kup sobie kostkę Dove białą i nią myj włosy oraz całe boskie tytaniczne ciało (ryj możesz szarym mydłem jak Ci nie wysuszka), z Jelenia lepiej żel.

Czachę ścinaj na 10 mm, nie świruj z pomadą bo to jest dla ładnych panów, a weź to potem zmyj przed snem. Niewygodę.

Z ciuchami nie szalej, skup się na normictwie. Kup sobie