Wpis z mikrobloga

@medykydem wszystkie słuchawki z zestawów z telefonów działają mi bez zarzutu. 3 lata słuchawki od Huaweia i teraz od drugiego telefonu pół roku leci i jest dobrze. ;) jedynie słuchawki z Simsów po dwóch latach walnęły razem z myszką. ;(
  • Odpowiedz
o takie xiaomi pistony fresh za 10 zł kupiłem i po dwóch dniach tak działały. Nie polecam bo szajs


@krzysiek210i: Mam od pół roku (w pracy słucham) i jakoś działają. Syn - nastolatek - zużył jedne przez 2 miesiące (urwał). Na drugie uważa trochę bardziej. A JBL (w granicach 100zł) poleciały mu po 2 tygodniach.
Więc biorąc pod uwagę całokształt, to na rynku innych, tak dobrze grających i tak tanich
  • Odpowiedz
o takie xiaomi pistony fresh za 10 zł kupiłem i po dwóch dniach tak działały. Nie polecam bo szajs


@krzysiek210i: To dołóż sobie 85zł (z polskiej dystrybucji) do czegoś normalnego tego samego producenta, Xiaomi Piston Hybrid Pro i będziesz zadowolony na kilka lat zamiast wydawać po kilkanaście/dziesiąt złotych non stop na szajs. Tak kończy się oszczędzanie cebulackie, a 95zł za słuchawki to i tak jest w #!$%@? tanio, w dodatku
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy Nie mów że nosisz ze sobą w kieszeni zewnętrznego daca ze wzmacniaczem, a ja o takim use case mówię, zresztą w warunkach outdoorowych jakość nie ma aż takiego znaczenia i ważniejsza jest wygoda wynikająca z braku kabla (w poprzednim telefonie uszkodził mi się minijack i raz prawie straciłem słuchawki po tym jak przepychając się zahaczyłem kablem) oraz ANC (szczególnie jak jesteś zmuszony jechać EN57).
Do pracy są inne słuchawki i
  • Odpowiedz