Wpis z mikrobloga

@Marek1991: Widziałem kiedyś szerszy wykres, liczba chrztów idzie z poślizgiem względem liczby urodzeń, dane o chrztach z 2014 przydałoby się porównać z liczbą urodzeń we wcześniejszych latach.
@Anty_Chryst: > tfu na wszystkich ludzi ktorzy decydują za swoje dzieci czy chcą byc ochrzczone czy nie. Gdyby ten gowniany rytuał dało sie cofnąć ale sie #!$%@? nie da.

Ja ochrzciłem bo #!$%@? ze strony rodziny bym nie zniósł a sam mam to w dupie.


@kidi1: XDDD A później te dzieci będą pisać jak @Anty_Chryst XD
Nieźli hipokryci z was widzę :P

nie dostaną z tej okazji rozgrzeszenia bo popełniają
@Marek1991: Nie wiem co pisze @Anty_Chryst i nie mam zamiaru tego szukać, ale jesteśmy niestety uzależnieni od niektórych bardzo wierzących, takie pokolenie, że starsi jeszcze mocno wierzą a mają duży wpływ na młodszych niewierzących. Nie będę ganiał dzieci do kościoła a z wiekiem jak już będą co nieco rozumieć to im wytłumaczę czemu ja nie wierzę a decyzje podejmą sami.
katolicyzmie jak nie ochrzcisz to będziesz najgorszy i rodzina tez cię bedzie miała w #!$%@? a raczej chcesz żeby dziecko miało dziadków


@Anty_Chryst: xD czyli na wypoku wielki wojujący ateusz, a w rzeczywistości dupa cicho i chrzcic dziecko bo co ludzie powiedzą xD Jak jesteś taki pewny swoich przekonań to żyj według nich na wszystkich płaszczyznach i przekonuj do nich swoją rodzinę, a nie tutaj napinka, a w życiu liiipaaa. Twierdzisz,