Wpis z mikrobloga

KETOZA / TŁUSZCZÓWKA !

Dobra, ostatnio założyłem temat że niebawem (3-4 miesiące) wchodzę na ketozę/tłuszczówkę. Bo obecnie robie mase na wysokich węglowodanach, potem chciałem się wyciąć i dopiero wejść na tłuszczówkę aby mieć porównanie do robienia masy+ redukcji na niej.
Nadal to podtrzymuję ale mój podopieczny, zainspirowany tą dietą sam stwierdził, że chce na nią wejść i spróbować zrobić masę.
Chłopak zaczyna od niskiego body fatu dlatego tym bardziej będzie to ciekawe. Od siebie mogę dodać, że słucha się mnie w 97%(pod samiutki koniec redukcji zaczął coś tam zmieniać na własną rękę, no ale nie mam pretensji bo już każdemu #!$%@? wtedy), a tak wykonywał plan na 100% treningi, dieta.

Nie będę ukrywać, że za dużej wiedzy praktycznej na temat ketozy/tłuszczówki nie mam(przynajmniej nie w kwestii robienia masy).Dlatego wszelkie rady z Waszej strony będą naprawdę bardzo pomocne i na nie liczę.
Poniżej wkleję jego formę i dietę od której zaczniemy, dieta będzie bardziej poglądowa(tak aby po prostu nie przekroczyć ilości ww/biała ~) aby dobrze się zaadaptować do tej diety.
Co jakiś czas będę robić relację z tego jak mu idzie, z jego odczuć, progressu(czy może regresu?).

Co do fotki z przemiany, to nie jest to ostateczny jego "look" bo potem jeszcze były 3 tygodnie redukcji ale nie chce mi się szukać fotek. Fotki nie są robione na żadnym nabiciu glikogenem itp, po prostu "zwyczajne" fotki z cotygodniowej relacji które zawsze wymagam abym mógł monitorować progress.

Dlatego jeszcze raz powtórzę, jak ktoś ma jakieś porady, głównie jeśli chodzi o rozmieszczenie b/t/w to prosiłbym się podzielić doświadczeniem.

A zapomniałem dodać:

Waga: 76-78.

#silownia #dieta #keto #mikrokoksy
Estetykatopodstawa - KETOZA / TŁUSZCZÓWKA !

Dobra, ostatnio założyłem temat że nie...

źródło: comment_WGZGe3RDIAvIyHyYf7HWtaVAUXx3npCr.jpg

Pobierz
  • 99
@IntruderXXL tak, bo tylko igła sie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiemy, że jesteś najsilniejszy na Mirko i masz największą wiedzę odnośnie trenowania/zmiany sylwetki ale ostatnio robisz się jak 2703 pod tym względem. Dziwisz się, że nie napisał o towarze, jak u nas w Polsce jak w chlewie dalej pod tym względem? Zaraz pełni osób by się zleciało "#!$%@? wbije też tak zrobię", a chyba jako doświadczona osoba
tak, bo tylko igła sie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Poemat: Wiesz widziałem już trochę gości którzy cały czas wyglądali tak samo, wchodzili na sok, ćwiczyli na pałę, dieta - "dużo białka" i ich sylwetka w krótkim okresie przechodziła naprawdę kolosalną przemianę. Towar zmienia Ciebie w maszynę, ja wiem że są osoby które nawet na towarze jak gówno wyglądają, ale albo wbijają olej kujawski, albo są kompletnymi
@IntruderXXL: Widzisz i po tych słowach, ze nie chce Ci się wierzyć, dla mnie jestes ewidentnie osobnikiem typu patryk2703, kujesz dupe i walisz ludzi w #!$%@?.
On tez twierdzi ze jest naturalem i nigdy nic nie brał xD
Ja za kazdym razem gdy ktos sie pytal o to co leciało, to odpowiadałem wiec skoncz naprawde #!$%@? bo to jest żałosne.
@IntruderXXL: jezeli ktos nie cwiczyl x lat to taka osoba nie ma pojecia jak wyglada bydowanie masy i czesto wierzy na slepo to co mowia inni. patrz wk/czerniewicz. oczywiscie mam na mysli wiekszosc sebkow, bo czasami znajda sie goscie z zajebista genetyka
@Estetykatopodstawa kurde słuchaj marzy mi się taki wygląd jak na zdjęciu nr 2. Dałoby się poprowadzić też mnie? ;p ile z tego to genetyka? Mam podobną budowę ciała, może nie tak wywalone na boki ramiona ale cud w tej deseń. To 2 foto zajebista sylwetka, w 100 procentach by mi coś takiego wystarczyło
  • 12
@Estetykatopodstawa po takiej redukcji, gdzie sie ma duza WI i duze zapotrzebowanie na leptyne wchodzenie na ketoze to marnowanie potencjalu.
Tym bardziej ze chlopak na towarze.
Przy takim bf wejście w tryb organizmu ktory jest stanem glodu i oszczedzania energii to strata czasu i brak zrozumienia jak funkcjonuje caly organizm, z tarczyca, gospodarka insulinowa i tym jak wyglada najlepsze srodowisko do wzrostu.
Przy takim bf chlopak ma nisko leptyne, nie dajac mu
  • 16
@Estetykatopodstawa ta, jasne. 50 propa solo i tak mu #!$%@? bark i lapy. I taki nabity na tej 50 stoi.
50 propa solo to sie daje jak jeszcze w tle leci co najmniej drugi, dosyc znanyn komponent w minimalnej proporcji 3x wiecej niz tescia.
Bo nikt normalny nie daje 50 propa bo aromatyzuje minimalnie mniej niz 100. Wiec albo cykl tez z dupy albo prawda niepelna..
Biorac pod uwage ze koles dalej
  • 4
@Estetykatopodstawa: Leciało 50mg testosteronu propionatu co 2 dni, tak aby miał testosteron ponad górną granicą( na badaniach do 850 norma, a miał 1360). Nie mam niczego do ukrycia, towar nie robi roboty, ale jest bardzo pomocny.


To albo wyjatkowo nedzny prop, albo shbg juz w dupie, albo wynik wyssany z palca. Bo na 50mg eod propa wynik powinien byc ok 3000..
@Estetykatopodstawa: https://youtu.be/fekJYlRR248 Tu masz materiał Piotrkowicza na temat diety tłuszczowej (której chyba jest autorem?). Wyjaśnia tam dlaczego nie jest to dieta ketogeniczna. Też się zastanawiam nad wejściem na wysokie tłuszcze, ale muszę trochę poeksperymentować i sprawdzić na co mój organizm będzie lepiej reagował :D