Wpis z mikrobloga

KETOZA / TŁUSZCZÓWKA !

Dobra, ostatnio założyłem temat że niebawem (3-4 miesiące) wchodzę na ketozę/tłuszczówkę. Bo obecnie robie mase na wysokich węglowodanach, potem chciałem się wyciąć i dopiero wejść na tłuszczówkę aby mieć porównanie do robienia masy+ redukcji na niej.
Nadal to podtrzymuję ale mój podopieczny, zainspirowany tą dietą sam stwierdził, że chce na nią wejść i spróbować zrobić masę.
Chłopak zaczyna od niskiego body fatu dlatego tym bardziej będzie to ciekawe. Od siebie mogę dodać, że słucha się mnie w 97%(pod samiutki koniec redukcji zaczął coś tam zmieniać na własną rękę, no ale nie mam pretensji bo już każdemu #!$%@? wtedy), a tak wykonywał plan na 100% treningi, dieta.

Nie będę ukrywać, że za dużej wiedzy praktycznej na temat ketozy/tłuszczówki nie mam(przynajmniej nie w kwestii robienia masy).Dlatego wszelkie rady z Waszej strony będą naprawdę bardzo pomocne i na nie liczę.
Poniżej wkleję jego formę i dietę od której zaczniemy, dieta będzie bardziej poglądowa(tak aby po prostu nie przekroczyć ilości ww/biała ~) aby dobrze się zaadaptować do tej diety.
Co jakiś czas będę robić relację z tego jak mu idzie, z jego odczuć, progressu(czy może regresu?).

Co do fotki z przemiany, to nie jest to ostateczny jego "look" bo potem jeszcze były 3 tygodnie redukcji ale nie chce mi się szukać fotek. Fotki nie są robione na żadnym nabiciu glikogenem itp, po prostu "zwyczajne" fotki z cotygodniowej relacji które zawsze wymagam abym mógł monitorować progress.

Dlatego jeszcze raz powtórzę, jak ktoś ma jakieś porady, głównie jeśli chodzi o rozmieszczenie b/t/w to prosiłbym się podzielić doświadczeniem.

A zapomniałem dodać:

Waga: 76-78.

#silownia #dieta #keto #mikrokoksy
Pobierz Estetykatopodstawa - KETOZA / TŁUSZCZÓWKA !

Dobra, ostatnio założyłem temat że nie...
źródło: comment_WGZGe3RDIAvIyHyYf7HWtaVAUXx3npCr.jpg
  • 99
@bst: to jest jego pomysł, ja mu radziłem to co Ty wyżej napisałes, bo sam w ten sposób robię. Ale nie będę nikogo zmuszać do niczego, jak ktoś ma jakąś swoją wizję a ja mam mu w tym pomóc to czemu mam tego nie zrobić? Jak chcesz to wyniki badań jego mogę dać jutro jak wrócę do domu.
@Estetykatopodstawa: Moja rada jest taka, żebyś przestał pisać:"progress". Nie ze złośliwości to piszę, może np. długo już mieszkasz za granicą. Jednak chyba lepiej wiedzieć o tym, że ma się jakiś nawyk, który jest błędny.
@bst: zapominasz jeszcze o ważnej kwestii czyli predyspozycji indywidualnej na towar. To jak reagujemy przecież jest zależne od naszej genetyki. Niektórym nie zależy na byciu większym, tylko na możliwości notowania dalej progressu po osiągnięciu swoich naturalnych limitów. Arkowi Czerwowi też powiesz że ma #!$%@? towar bo brał tylko tyle żeby dalej notować progress? xD
@Estetykatopodstawa:

https://www.reddit.com/r/ketogains/wiki/index
https://www.youtube.com/channel/UC5LiujlSc0_jA3v2qQjKszw
https://bayesianbodybuilding.com/ketogains-menno-henselmans/

yt:

Siim Land
TucznikTV
Keto Kocur

@bst:

Możesz sobie wygooglować dowolną liczbę osób robiących masę na keto.

Przy takim bf wejście w tryb organizmu ktory jest stanem glodu i oszczedzania energii to strata czasu i brak zrozumienia jak funkcjonuje caly organizm, z tarczyca, gospodarka insulinowa i tym jak wyglada najlepsze srodowisko do wzrostu.


Masz brak zrozumienia jak funkcjonuje cały organizm, przynajmniej na ketozie. Co do jednego
@bst: offtop - czułbyś się kompetentny na tyle, żeby wrzucić wpis o ketozie, opisać co i jak i jakie są plusy/minusy etc? Bardzo mnie ciekawi temat, niestety jest rozbieżność informacji wszędzie a zauważyłem, że posiadasz dosyć dużą wiedzę :D
@Estetykatopodstawa: @bst: @IntruderXXL: Panowie w imieniu swoim i Mirków obserwatorów proszę o kontynuowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie chodzi absolutnie o budowanie flame'a ale dostrzegam tutaj wysoką wartość merytoryczną. Wiadomo, różnice zdań są zawsze, ale tutaj to buduje tylko wartość dyskusji. Miałem iść spać a od 30 min googluje tematy ( ͡° ͜ʖ ͡°) aha @Kasahara widziałem że plujesz odpowiedzi, więc
@ecco oni piszą piszą piszą
A my czytamy czytamy czytamy ;)
https://potreningu.pl/articles/1156/kompendium-wiedzy-na-temat-diety-ketogennej-ketogenicznej

Wygląda legit no scam, ale nie mam wiedzy aby zweryfikować.

@bst: offtop - czułbyś się kompetentny na tyle, żeby wrzucić wpis o ketozie, opisać co i jak i jakie są plusy/minusy etc? Bardzo mnie ciekawi temat, niestety jest rozbieżność informacji wszędzie a zauważyłem, że posiadasz dosyć dużą wiedzę :D


Podpinam się
Dlugotrwala wydolnosc tlenowa - slaba.

Wydolność tlenowa jest z reguły lepsza na diecie ketogenicznej, może ucierpieć co najwyżej beztlenowa.


@GammaButyrolakton: Jemu wydolnosc buduja sterydy. Powiedz mu, aby odstawil towar na6 m-ecy i z chlopa zostanie -10 do 15kg wagi mniej,sila w dol i nie pomoga mu 3-4g/kg B oraz Ww. lol Opowiesci dla duzych dzieci.
Po tym wpisie widac, ze facet nie ma zielonego pojecia o fizjologii.]:D