Wpis z mikrobloga

Szukam partii która :
Obniży podatki
Bedzie wolnościowa
Zalegalizuje marihuane
Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na wlasne ryzykon oodpowiedzialnosc.
Pozwoli miec auto bez oc i pt jesli bedzie stalo w garazu kilka lat
Zniesie rozdawnictwo
Zniesie absurdalne podatki na paliwie
Zezwoli na handel w niedziele
Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.
#!$%@?/4 urzędników i zniesie papierkologie
Ułatwi zakładanie firmy - dzwonie pyk bez pieprzenia z papierkami mam 1 osobowa firemkę.
Na kogo powinienem zagłosować? Jaka Polska partia mi jest najbliższa?
#pytanie #4konserwy #neuropa #polityka
  • 255
@Niebadzlosiem Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na własne ryzyko odpowiedzialność.

A bezpieczeństwo innych to co ? Autem też chcesz sobie na czerwonym przejechać na własną odpowiedzialność ?

"Pozwoli miec auto bez oc i pt jesli bedzie stalo w garazu kilka lat"

I jak to wyegzekwujesz ? Co stanie na przeszkodzie sobie pojeździć nieubezpieczonym autem ? Co w przypadku gdy kogoś potrącisz? Sam będziesz płacić za leczenie itd ? A tak btw, masz opcje,
@piotr-waskowski: No jak nic nie jedzie to czemu miałbym nie przejść na czerwonym ? Powiem inaczej przechodzę ale zawsze jest ryzyko mandatu. To jest podobna dyskusja jak łapanie fotoradarem na drodzę w polu z ograniczeniem do 50 gdzie ludzie jadą 90 niby bezpieczeństwo ale kurde nie do końca ;p

Policyjny system skanowania tablic, automatycznie jedziesz i patrzy po tablicach - o ten nie ma PT na bok gościa, o ten bez
@Niebadzlosiem: Twój brak wiedzy o tym o czym piszesz mnie trochę poraża.

Obniży podatki


@Niebadzlosiem: W obecnej sytuacji gospodarczej nie jest to możliwe, mamy 50 miliardów deficytu.

Zniesie rozdawnictwo


@Niebadzlosiem: Masz na myśli renty dla niedołężnych?

Zniesie absurdalne podatki na paliwie


@Niebadzlosiem: I powiększy deficyt, czy podniesie inne podatki?

Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.


@Niebadzlosiem: PiS? Chyba PiS
Wolnosc


@ArpeggiaVibration: od kiedy znowu rządzi PiS to zupełnie przestały mi przeszkadzać odpały Korwina i na pewno będę częściej się zastanawiał nad tym wyborem. Mimo wszystko wątpię, żeby w przyszłych wyborach miał jakiekolwiek szanse, bo teraz wszystkie inne partie będą się prześcigały w propozycjach socjal+.
@Za_jakie_grzechy: > A może od razu 7/8? Zwolnienie tylu urzędników nie jest możliwe, postulaty o takiej redukcji zatrudnienia to jest czysty populizm i kretynizm.

@CynicznyMarksista: może o 3/4 grubo przesadził ale parę osób badało o ile można np zredukować kancelarię sejmu i jeśli prywatna firma miałby tyle samo pracy potrzebowałaby 1/5 obsady aby wywiązywać się z obowiązku. W obrazku źródło.
Pobierz mmichal - @Zajakiegrzechy: > A może od razu 7/8? Zwolnienie tylu urzędników nie jest ...
źródło: comment_0buhEUUlOM1kSkrVTL3YrHN4j16YuGoT.jpg
@CynicznyMarksista: twój brak wiedzy o tym o czym piszesz mnie trochę poraża.
Well nie jestem erudytą :P
Obniży podatki

@Niebadzlosiem: W obecnej sytuacji gospodarczej nie jest to możliwe, mamy 50 miliardów deficytu.
Co nie przeszkadza nam rozdawać pieniaze w postaci mieszkań, 500+ i innych pierdół :P

Zniesie rozdawnictwo

@Niebadzlosiem: Masz na myśli renty dla niedołężnych?
Mam na myśli mieszkanie + , 500 + 14 górnikowe, centralny port lotniczy ;P
Zniesie
@Za_jakie_grzechy: przecież sanepid to jest żart w PL. Green Caffe Nero zatruło ostatnio ok 200 ludzi i dostało mniej niż 5k mandatów. Ale to też dla tego że nieprawidłowości były w iluś tam lokalach. Więc to są zsumowane mandaty. U nas sanepid i tak działa dopiero po fakcie, więc dlaczego by nie zmniejszyć na start obciążenia i wymogów, a zwiększyć kar?

Chcesz sobie handlować, ok droga wolna.
Zatrułeś kogoś?
No to
@sing: Skaczesz z jednych populistów na drugich. Ich program to mrzonki, które zachęcają do głosowania ludzi bez wyobraźni i samoświadomości.
@mleko3-2procent: wiec chcesz, żeby takie szczegółowe zapiski w konstytucji (XD) były egzekwowane, ale jednocześnie chcesz też małej biurokracj i zwolnienia 3/4 urzędników, nieźle XD
Ot jadę sobię do miasta obok rozstawiam sobie stoisko robię to co lubię czyli burgery na własnej kuchence gazowej/grillu sprzedaje i cyk dorabiam na tym bez sprzętu za miliony, wielu pozwoleń, paragonów słowem zbędnego #!$%@?.


@Niebadzlosiem: taaa a później miasta zawalone rozpadającymi się foodtruckami na każdym korku.