Wpis z mikrobloga

Szukam partii która :
Obniży podatki
Bedzie wolnościowa
Zalegalizuje marihuane
Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na wlasne ryzykon oodpowiedzialnosc.
Pozwoli miec auto bez oc i pt jesli bedzie stalo w garazu kilka lat
Zniesie rozdawnictwo
Zniesie absurdalne podatki na paliwie
Zezwoli na handel w niedziele
Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.
#!$%@?/4 urzędników i zniesie papierkologie
Ułatwi zakładanie firmy - dzwonie pyk bez pieprzenia z papierkami mam 1 osobowa firemkę.
Na kogo powinienem zagłosować? Jaka Polska partia mi jest najbliższa?
#pytanie #4konserwy #neuropa #polityka
  • 255
kancelarię sejmu


@mmichal: Kancelaria sejmu to kancelaria sejmu, to są grosze w porównaniu z całą resztą urzędników. Koszty obsługi Zusu to jakiś jeden procent zatem są średnio niskie. A kolega Kozik zapomina że urzędników co prawda mamy dużo jednakże są słabo opłacani.

Co nie przeszkadza nam rozdawać pieniaze w postaci mieszkań, 500+ i innych pierdół :P


@Niebadzlosiem: No jak widać w czasach prosperity nie, ale co to ma do obniżki
Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.


@Niebadzlosiem: Aktualnie pis wprowadził 1000 zł możesz sobie droboić A i mam nadzieje że wiesz czym się różni przychód i dochód (słynne niskie zusy dla przedsiębiorców co mają 5k przychodu, czyli na to się łapią złote rączki, programiści ogólnie usług z niskimi lub zerowymi kosztami)

Ułatwi zakładanie firmy - dzwonie pyk bez pieprzenia z papierkami mam 1
A kolega Kozik zapomina że urzędników co prawda mamy dużo jednakże są słabo opłacani.


@CynicznyMarksista: chyba ktoś tu był słaby z matematyki, mówisz że urzędnik zarabia 1/5 tego co robiąc to samo w prywatnej firmie? Jest 500 specjalistów a połowę pracy i tak zlecają na zewnątrz co w prywatnych firmach jest rzadko stosowane.

mówisz że urzędnik zarabia 1/5


@mmichal: Nic takiego nie mówię. Mówię że w urzędach zarabia się mało i wymaga też się mało. Jeżeli będziemy robić analizę ekonomiczną która nie weźmie tego pod uwagę to ta analiza będzie błędna. Przy bardzo trudnej i zapewne kosztownej restrukturyzacji wywalenie 20% urzędników to jest pewnie maks.