Wpis z mikrobloga

Szukam partii która :
Obniży podatki
Bedzie wolnościowa
Zalegalizuje marihuane
Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na wlasne ryzykon oodpowiedzialnosc.
Pozwoli miec auto bez oc i pt jesli bedzie stalo w garazu kilka lat
Zniesie rozdawnictwo
Zniesie absurdalne podatki na paliwie
Zezwoli na handel w niedziele
Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.
#!$%@?/4 urzędników i zniesie papierkologie
Ułatwi zakładanie firmy - dzwonie pyk bez pieprzenia z papierkami mam 1 osobowa firemkę.
Na kogo powinienem zagłosować? Jaka Polska partia mi jest najbliższa?
#pytanie #4konserwy #neuropa #polityka
  • 255
Partie prawicowe typu Korwin, ale w pakiecie masz też sporo ograniczeń kulturowych, w oparciu o wartości religijne.


@lewoprawo: Jakie ograniczenia kulturowe? Jaka religia? Wolność/Korwin jest m.in. za:
- likwidacją małżeństw państwowych
- depenalizacją aborcji
- depenalizacją narkotyków
- legalizacją prostytucji
- oddzieleniem państwa od kościoła (w tym dotyczy to religii w szkołach)

itd. itp.
@Niebadzlosiem: bardzo wiele osob ma takie poglady, nawet podejrzewam, ze oprocz tych nieironicznie glosujących na Razem i ewentualnie biorących 500+, prawie wszyscy. na korwina nikt nie zaglosuje, bo to dla nich zdziwaczały dziad pierdzielący anegdotki o kobietach i hitlerze (zresztą tak naprawde on jest zdziwaczałym dziadem pierdzelącym anegdotki o kobietach i hitlerze, jego partia mimo otrzymania dotacji ciagle nie zbudowala zaplecza eksperckiego).
to jest najglupszy postulat ever. Co to znaczy na wlasna odpowiedzialnosc. Wyskoczy ci taki seba idiota na czerwonym w niespodziewanym momencie a ty gwałtownym ruchem probujac go wyminac powodujesz jeszcze gorszy wypadek. Po sebie oczywiście zero sladu.


@peetee: a jak aktualne przepisy chronią przed zachowaniem takiego "seby idioty"?
chyba, że uważasz, że teraz tak nie zrobi bo się boi mandatu ;p
@Niebadzlosiem:

Obniży podatki

Każda (ale tylko przed wyborami :P)

Bedzie wolnościowa

Co to znaczy? Każda jest wolnościowa no bo przeciez HEJ HO WOLNA POLSKA itp.

Zalegalizuje marihuane

Stanie się prędzej czy później.

Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na wlasne ryzykon oodpowiedzialnosc.

Jestem za, ale jeśli ktoś na szczeblu państwowym by tym hasłem się reklamował to na pewno bym na niego nie zagłosował - zajmuje się pierdołami; takie rzeczy możesz ty sam zmienić
jak by to było legalne to liczba takich wypadków by wzrosła. Ludzie by w ogóle przestali patrzeć


@peetee: Co? xD

Byłeś np. w Łodzi? Tam ludzie MASOWO chodzą na czerwonym świetle i w nielegalnych miejscach. Wąskie ulice, miejscami mały ruch aut i duży ruch pieszy. Sam po kilku latach mieszkania w tym mieście robię to samo.
@emebotskcus: No i to trochę problematyczne jest :P
Dla siebie badania sanepidowskie żaden problem idziesz z 2ka płacisz 108zł chyba tyle to wynosiło 2 tygodnie czekasz podbijają CI książeczke chyba na rok ? coś takiego
Jednak jeśli chcesz sobie od czasu do czasu stanąć to się nie da bo:
a) kontrola wyposażenia - nie wystarczy że jest czysto to musi być typowy blat do celów spożywczych, do tego kontrola wszystkich składników
teraz nie jest przypadkiem tak iż jak potracisz kogoś na pasach i ma czerwone to Twoja wina?


@PanHagrid: Jeśli ktoś ci wbiegnie na czerwonym to jego wina, tylko musisz to udowodnić. Jeśli natomiast ktoś spokojnie szedł na czerwonym to kierowca ma problem, bo pieszy na pasach ma pierwszeństwo. O ile jest zrozumiałe, że pieszy który wszedł na zielonym mógł nie zdążyć zejść i końcówkę pasów robi na czerwonym, o tyle celowe