Wpis z mikrobloga

Szukam partii która :
Obniży podatki
Bedzie wolnościowa
Zalegalizuje marihuane
Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na wlasne ryzykon oodpowiedzialnosc.
Pozwoli miec auto bez oc i pt jesli bedzie stalo w garazu kilka lat
Zniesie rozdawnictwo
Zniesie absurdalne podatki na paliwie
Zezwoli na handel w niedziele
Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.
#!$%@?/4 urzędników i zniesie papierkologie
Ułatwi zakładanie firmy - dzwonie pyk bez pieprzenia z papierkami mam 1 osobowa firemkę.
Na kogo powinienem zagłosować? Jaka Polska partia mi jest najbliższa?
#pytanie #4konserwy #neuropa #polityka
  • 255
@Niebadzlosiem
1) kosztu pracodawcy nie mozna rozpatrywac w kategorii omg tyle kosztuje pracownik!!!! Bo to sie odlicza pozniej od podatku.

2) obecny rzad wprowadzil mozliwosc prowadzenia dzialalnosci bez dzialalnosci do chyba 1000 PLN miesiecznie - tylko placisz podatek dochodowy. Uczciwy deal.

3) #!$%@? urzednikow to postulat bez pokrycia, bo za tym musi generalnie isc caly ogrom zmian.

Jesli chodzi o legalizacje narkotykow (nie tylko trawy), handel w niedzielę, rozdawnictwo czy mozliwosc czasowego
@emebotskcus: Jak jadę pociągiem po 5 rano to ludzie już wyglądają jak zombie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@puexam:
Obniży podatki

Każda (ale tylko przed wyborami :P)
Bedzie wolnościowa

Co to znaczy? Każda jest wolnościowa no bo przeciez HEJ HO WOLNA POLSKA itp.
Wolnościowa gospodarczo i zwyczajowo.
Gospodarczo bo uważam że wszędzie tam gdzie nie ma *nadmiaru* regulacji dzieje się ok i ludzie sa zadowoleni i biznes
@sexlord a gdzie tak powiedziałem że to dobre zabezpieczenie? Spółki kapitałowe muszą przede wszystkim być tworzone w oparciu o wymogi rejestracyjne w KRS, co daje przynajmniej jakiekolwiek zabezpieczenie przed nadużyciami.

Zresztą co to za slogan "obrona prostym prawem" i że "nie ma miejsca na interpretacje"? Rzeczywistość gospodarcza jest tak skomplikowana, że wokół prostego przepisu jest najwięcej sporów. A jeśli ktoś uważa, że da się stworzyć prawo takie, które ujmie każdy problem, to
to jest najglupszy postulat ever. Co to znaczy na wlasna odpowiedzialnosc. Wyskoczy ci taki seba idiota na czerwonym w niespodziewanym momencie a ty gwałtownym ruchem probujac go wyminac powodujesz jeszcze gorszy wypadek. Po sebie oczywiście zero sladu.


@peetee: praktycznie w całej Europie można tak przechodzić bo albo jest to zalegalizowane ustawowo jak np. w UK albo policja na to najzwyczajniej nie patrzy. Dawanie mandatów za przechodzenie pustą drogą po której nic
Byłeś np. w Łodzi? Tam ludzie MASOWO chodzą na czerwonym świetle i w nielegalnych miejscach. Wąskie ulice, miejscami mały ruch aut i duży ruch pieszy. Sam po kilku latach mieszkania w tym mieście robię to samo.


@wojtas_mks: Ja prawie w centrum Warszawy znam takie miejsce, gdzie tuż pod komisariatem policji ludzie nagminnie łamią 3 przepisy i nikt nic sobie z tego nie robi.
-Nielegalne przejście przez ulicę, kiedy obok są pasy
Pobierz
źródło: comment_Ggp8sq2mTcwKnshNrpq3poVa31iiAYbk.jpg
@Niebadzlosiem:

Obniży podatki


kosztem czego? co z obietnicami poprzedniego (obecnego) rządu? patole, górnicy (14 miesięcy/rok) i inne gówna wyjdą na ulice, co partia ma zrobić? Żeby obniżyć podatki, musi być pod to grunt a obecnie ludzie za 500zł sprzedają godność i rozum człowieka

Bedzie wolnościowa


zdefiniuj wolnościowa, lewica wymysza lewaczenia, prawica wymusza zaglądanie do łóżka i nacjololo

Zalegalizuje marihuane


spoko, o ile będzie jak z alko czyli natychmiastowa karalność w przypadku
No dobrze, a jaki jest stosunek Korwina do prawa wyborczego kobiet?


@lewoprawo: Taki sam jak do prawa wyborczego wszystkich innych obywateli. Zlikwidowano by jedynie parytety, aby np. Partia Kobiet nie musiała wystawiać facetów i aby nie traktować kobiet jako gorszych i mniej zaradnych obywateli.
@wkrk: kosztem czego? co z obietnicami poprzedniego (obecnego) rządu? patole, górnicy (14 miesięcy/rok) i inne gówna wyjdą na ulice, co partia ma zrobić? Żeby obniżyć podatki, musi być pod to grunt a obecnie ludzie za 500zł sprzedają godność i rozum człowieka
Jestem egoistą, nie dogodzisz każdemu albo staniemy się rozdamy dla biedoty albo nie będziemy przeszkadzać prawdziwie potrzebnym ludziom czyli tym chętnym do pracy/działania.
#!$%@?ć górników, 500+ , patole. Chcesz kasy