Wpis z mikrobloga

Szukam partii która :
Obniży podatki
Bedzie wolnościowa
Zalegalizuje marihuane
Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na wlasne ryzykon oodpowiedzialnosc.
Pozwoli miec auto bez oc i pt jesli bedzie stalo w garazu kilka lat
Zniesie rozdawnictwo
Zniesie absurdalne podatki na paliwie
Zezwoli na handel w niedziele
Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.
#!$%@?/4 urzędników i zniesie papierkologie
Ułatwi zakładanie firmy - dzwonie pyk bez pieprzenia z papierkami mam 1 osobowa firemkę.
Na kogo powinienem zagłosować? Jaka Polska partia mi jest najbliższa?
#pytanie #4konserwy #neuropa #polityka
  • 255
  • Odpowiedz
Ale od sanepidu to ty się odwal


@Za_jakie_grzechy: Odwal się od mojej wolności od konieczności opłacania kogoś kto będzie kontrolował to co chcę jeść.

SANEPID jako instytucja państwowa do likwidacji. Jego rolę mogą przejąć organizacje prywatne bądź publiczne, które będą certyfikowały produkty dowolnej branży na żądanie konsumentów. Jeśli grupa ludzi uzna, że chce aby laboratorium sprawdziło im dostawcę mięsa to proszę bardzo, droga wolna.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem:

Jedź do Danii albo Norwegii, pożyj tam kilka lat. Wrócisz wyleczony z korwinizmu jak zobaczysz jak sprawnie i efektywnie potrafi być zorganizowane państwo z wysokimi podatkami.

Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.


Tu tez polecam podróże np. Mediolan!! Elegancka ulica, z eleganckimi sklepami i "czarni bracia" z jakimś bieda-towarem (torebki, parasole) rozłożonym bezpośrednio na chodnikach prowadzący handel wprost z ulicy. Elegancka ulica
  • Odpowiedz
@jas_wedrownik no tak lepiej wybrac starych ludzi z układu (PO/PiS gdzie jedno i drugie to to samo). Ta partia to nie tylko Korwin, a wiele ludzi mlodych/starych, ktorzy prowadza wlasne firmy, a nie czekaja na poselska pensje.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Człowieku, czy ty wiesz w jakim kraju żyjesz? Sprzedawać burgery ot tak? Mieć auto w garażu bez oc ot tak? Polaczki robiliby takie kombinacje na tym, ze głowa mała.

Na zachodzie jest tak, ze prawo np. zabrania ci spożywania alkoholu lub marihuany w miejscach publicznych, ale policja nie egzekwuje tego prawa, o ile nie sprawiasz problemu. Mentalnie #!$%@? polaczki wyegzekwują każdy bezsensowny przepis, byle #!$%@? obywatelowi i pokazać mu, ze
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: na pewno Janusze spod budki z piwem na to zagłosują... Przecież widzisz, co się dzieje... DEJ DEJ DEJ, #!$%@?. I każdy byleby przycebulić chociaż 2 złote na piwo, taka jest mentalność większości wyborców (przynajmniej obecnie, ale nie będę się #!$%@?ł - taka jest po prostu mentalność Polaków - aby taniej, aby po kosztach, aby do swojej kieszeni. I widać to wszędzie, w infrastrukturze, w urzędach, w przedsiębiorstwach, w sklepach, dosłownie
  • Odpowiedz
@SpokojnyLudzik: Ty serio wierzysz w pajaca w muszce, którego teorie są oderwane od rzeczywistosci bardziej niż biblia? On może być realny tylko dla ludzi w wieku do 18 lat, bo te jego wywody nie maja żadnego pokrycia w życiu, dlatego z korwina się wyrasta.

Zreszta, typ jest zwyczajnym hipokrytą, chociażby przez ruchanie 50 lat młodszej panny, potem rozwód z żoną do europarlamentu kampanie pociągnęli mu ludzie znani chociażby w internecie i
  • Odpowiedz
Ta partia to nie tylko Korwin, a wiele ludzi mlodych/starych, ktorzy prowadza wlasne firmy, a nie czekaja na poselska pensje.


@topwykoppeel: Taa, a później poleganie na starym dziadzie byleby niczego nie palnął czegoś o lekkiej pedofilii albo Hitlerze przed samymi wyborami, bo 4,76% głosów pójdzie się #!$%@?ć i m.in. przez to PiS ma większość.
  • Odpowiedz