Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu spełniłem marzenie z dzieciństwa kupując to cudo.
Większość znajomych odradzała że niby dużo pali, mało miejsca, drogie części ale wiecie co?
C---a na to kładę. Całe życie robiłem jak mi kazali dopiero teraz postawiłem na swoim i czuję się fantastycznie. Dzisiaj jadę na spotkanie rodzinne żeby im d--y popękały ;D
Pozdro

#pokazauto #chwalesie #samochod #toyota
#praca
korporacion - W zeszłym tygodniu spełniłem marzenie z dzieciństwa kupując to cudo.
W...

źródło: comment_9A62odRpiV4PlidqUNbve5aTJVWdPfTH.jpg

Pobierz
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheRealMvp

Dla mnie jesli odchodzac od auta sie za nim nie obejrzysz to kupiles zle auto( ͡° ͜ʖ ͡°)


O to to! Pełna zgoda. Przekonałem się o tym na własnej skórze, chociaż mowa o trochę innej kategorii auta. Teraz muszę jeszcze ze dwa lata wytrzymać a potem już tego błędu nie popełnię ( ͡º ͜ʖ͡º)

@korporacion piękna, niech służy jak najlepiej.
  • Odpowiedz
fakt wyszły że mnie trochę kompleksy ale gwarantuje ci że gdybyś miał takie autko sam byś od czasu do czasu cisnął po biedakach


@korporacion: hahahahahahahaha o k---a wlasciciel starego rupiecia za kilkanascie tysiecy euro bedzie cisnac ludziom od biedakow xD kurde tacy "nowobogaccy" co nagle ich stac na tylko odrobine wiecej niz poziom gowna to nieskonczona kopalnia beki xD
  • Odpowiedz
@korporacion: miałem pochwalić decyzję ale jak zobaczyłem Twój komentarz do Mireczka który grzecznie zapytał o cenę to zmieniam zdanie. Niedowartościowany bufon, mam nadzieje, ze ciotki bedą w niebo wzięte bo przecież każdy dorosły człowiek musi przejmować sie zdaniem innych.
  • Odpowiedz
takie wynalazki potrzebują kosztownej opieki. Zrobiłem tak samo z imprezą wrx, wszyscy mowili że taki stary a taki głupi ale co tam( ͡° ͜ʖ ͡°)


@s0me0ne: Drogo wychodzi? Bo to też moje marzenie xd Kiedyś już czytałem na forum, że to droga impreza z tym samochodem, ale mrr ten dźwięk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz