Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu spełniłem marzenie z dzieciństwa kupując to cudo.
Większość znajomych odradzała że niby dużo pali, mało miejsca, drogie części ale wiecie co?
C---a na to kładę. Całe życie robiłem jak mi kazali dopiero teraz postawiłem na swoim i czuję się fantastycznie. Dzisiaj jadę na spotkanie rodzinne żeby im d--y popękały ;D
Pozdro

#pokazauto #chwalesie #samochod #toyota
#praca
korporacion - W zeszłym tygodniu spełniłem marzenie z dzieciństwa kupując to cudo.
W...

źródło: comment_9A62odRpiV4PlidqUNbve5aTJVWdPfTH.jpg

Pobierz
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XEN_: Oj malo wiesz kolego. To szybcy i wsciekli wykorzystali fenomen niektorych modeli, a nie na odwrot. No, ale widocznie miliony osob to sebki od agrotuningu, no coz, moze i tak, ale to wciaz miliony osob
  • Odpowiedz
@XEN_ Nie czuje się sebkiem od agrotuningu, a jednak nie mam "wywalone" w taką suprę. Auto można uznać za rzadki model, zwłaszcza w seryjnym stanie gdzie duża ilość stoi opuszczona albo gnije na szrotach. Nie każdy musiał się zakochać w tym samochodzie po obejrzeniu "szybkich i wściekłych". Mi akurat bardzo nie podeszła pomarańczka z filmu, a jednak uwielbiam te samochody. Kwestia gustu, może też kwestia tego że uwielbiam samochody od dziecka.
  • Odpowiedz
@XEN_: masz ty boga w sercu? Przeciez to supra zapewne z 2jz pod maska, a nie stara toyota!

@korporacion: w latach '00 na moim osiedlu staly tylko ople i fiaty a jeden gosc mial wlasnie identyczna supre jak Twoja. Zawsze o niej marzylem i mowilem ze kupie sobie taka gdy bede mial prawko bo wtedy beda tanie jak barszcz. Dzisiaj sa drozsze niz wtedy xD gratuluje
  • Odpowiedz
@korporacion jeśli kupiłeś auto aby innym d--y pękały to nic tylko współczuć.
Ja poszukuje w wolnej chwili bmw e31 lecz znalezienie dobrej sztuki w której będę chociaż wiedział ile trzeba włożyć i miała zdrowy silnik graniczy z cudem.
  • Odpowiedz