Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu spełniłem marzenie z dzieciństwa kupując to cudo.
Większość znajomych odradzała że niby dużo pali, mało miejsca, drogie części ale wiecie co?
C---a na to kładę. Całe życie robiłem jak mi kazali dopiero teraz postawiłem na swoim i czuję się fantastycznie. Dzisiaj jadę na spotkanie rodzinne żeby im d--y popękały ;D
Pozdro

#pokazauto #chwalesie #samochod #toyota
#praca
korporacion - W zeszłym tygodniu spełniłem marzenie z dzieciństwa kupując to cudo.
W...

źródło: comment_9A62odRpiV4PlidqUNbve5aTJVWdPfTH.jpg

Pobierz
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzubiDubiDu:Jak to fejk jest, w dodatku pisze wcześniej, że ma automat a później ze manuala. To jest bait bo auto dalej można kupić i usunął mój komentarz. www.mobile.de/pl/Samochod/Toyota-Supra-MK-IV-deutsche-Papiere/vhc:car,ms1:2410033/pg:vipcar/265046487.html
  • Odpowiedz
@wojtas_mks Skodą Rapid 1.0 TSI 110 koni, wersja style plus kamera, skoda surround i Android Auto. Gwarancja 4 lata i pakiet przeglądów 4 lata. Auto nowe produkowane, nie z placu. Wyszło mnie 63 tys. Z twojej listy tylko czujników przód nie ma. W style masz m. in. lepsze felgi, stylistyczne dodatki, podgrzewane fotele, climatronic.. Wydaje mi się że za te pieniądze spoko.

Ale supre bym wolał gdyby nie rozsądek))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BebenBob: Jak się jeździ? Najbardziej na jeździe testowej w------ł mnie podłokietnik - jakiś kretyn go w ten sposób zaprojektował :) Myślę jeszcze nad 1-2 letnią Octavią - trochę wyższa klasa auta.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks Dla mnie spoko. Komfort jest wystarczający. Silnik jest specyficzny ale daje radę. Ze spalaniem to jest tak że można mieć katalogowe jak i razy trzy. Bardzo zależy od stylu jazdy. Ale w trasie i na autostradzie jest spoko. Gorzej w mieście. Tu potrafię mieć 6 jak i 10. Z reguły jeżdżę w dwie osoby, w komplecie nie czuć gorszej dynamiki ale spalanie jednak rośnie.

Dla mnie podłokietnik jest ok, ale widziałem lepsze.

Octavia dużo większą ale nie za te pieniądze. Najtańsze wersje wyglądają w środku..jak najtańsze wersje( ͡º ͜ʖ͡º)
A Rapid w style wygląda już spoko. Ja rozważałem jeszcze focusa, ceeda i Leona. Ale to nie wychodziły takie pieniądze
  • Odpowiedz